Section ‚includes‘ must be placed under some top section

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
David Ďurika
Člen | 328
+
0
-

podla sandbox-u https://github.com/…/config.neon som si zrusil sekcie v configu a teraz mi to hlasi

Section ‚includes‘ must be placed under some top section in file ‚/www/tralandia/app/configs/config.neon‘.

mam dnesnu verziu dev-master

Editoval achtan (6. 12. 2012 13:51)

Šaman
Člen | 2634
+
0
-

Mě to dělá na starší @dev taky, vzhledem k jasné chybové hlášce jsem to považoval za nepříjemnou fičuru, nikoliv chybu.

mkoubik
Člen | 728
+
0
-

Sekce se dají vypnout pomocí $configurator->addConfig('config.neon', FALSE);.

David Ďurika
Člen | 328
+
0
-

dik pomohlo!

enumag
Člen | 2118
+
0
-

Vytvářím si nový sandbox s využitím posledních novinek, ale tady se trochu ztrácím. Pokud nemám sekce, jak rozliším development mode od production mode? V development mode nastavuji jiné přístupy k DB a panely do DebugBaru (ty jsou v production zbytečné).

mkoubik
Člen | 728
+
0
-

Použiješ v různých prostředích různý obsah souboru config.local.neon.

David Ďurika
Člen | 328
+
0
-

@enumag hlavne si vsimni zmenu v bootstrape nacitava tam 2 configi

enumag
Člen | 2118
+
0
-

@achtan, @mkoubik: Díky. Mezitím už mi to vysvětlil HosipLan na chatu. Základní informace, která mi unikla je, že ten soubor config.local.neon není určen pro ukládání do verzovacího systému. Co ale stále nechápu je, jak řešit deployment (aniž bych ručně otevřel FTP/SCP serveru a tam ten soubor vytvořil).

mkoubik
Člen | 728
+
0
-

Buďto si můžeš vytvořit třeba config.local.production.neon a ten při deploymentu zkopírovat, pak ale máš ty hesla v repozitáři. Podle mě by se ale tohle mělo řešit už při orchestraci serveru, tzn. vytvořit si na ten soubor šablonu v chefu/puppetu a dát do něj něco jako password: <%= node['mysql']['server_root_password'] %>. Pokud se ty hesla generujou jako náhodný string v receptu pro mysql, tak je pak nemusíš mít uložený nikde.