Persistování entity v Nette\Security\User

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Nutelac
Člen | 58
+
0
-

Zdravím, používám Doctrine 2 a při autentizaci ukládám do Nette\Security\Identity entitu uživatele. V situaci, kdy chci přidat článek a uložit přihlášeného autora jako jeho vlastníka však nastane problém. Entita se totiž ukládá do session a tak při načtení další stránky už není pod správou UnitOfWorku a je nutné zavolat $this->em->merge($entity). Je možné rozšířit UserStorage nebo třídu User, aby mi automaticky zavolala $this->em->merge($entity) nad konkrétní identitou?

Pokoušel jsem se přepsal metodu getIdentity(), což se mi ale nepovedlo, protože metoda je final. Persistovat entitu v presenteru nechci, protože se ho snažím odstínit od EntityManageru. Díky

Editoval Nutelac (14. 11. 2012 17:31)

Nutelac
Člen | 58
+
0
-

Narazil jsem na téma, kde se něco podobného řešilo. Dospěl někdo k funkčnímu řešení?

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Doporučuji navštívit toto téma (resp. přímo můj příspěvek): Jak rozsirit UserStorage?

Nutelac
Člen | 58
+
0
-

Díky, je to přesně to, co potřebuji. Navíc to také řeší problém se serializací kolekcí.

Editoval Nutelac (17. 11. 2012 17:30)