Plupload vypis navratovej premennej

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
erzzo
Člen | 49
+
0
-

Zdravím,
použivam plugin Plupload a chcel by som si pri spracovani požiadavky vypisat čo mi vracia Nette\Http\FileUpload lenze mi to nejde.
Any help ? :)

vvoody
Člen | 910
+
0
-

erzzo napsal(a):

Any help ? :)

Nope. Bez obšírnejšieho popisu než „nefunguje/nejde“ určite nie.

erzzo
Člen | 49
+
0
-

po spracovani

public function processAddTests(\Nette\Http\FileUpload $class) {
	...vypis čo obsahuje $class
}

Chcem zobrazit čo je obsahom premennej $class, aby som s tým vedel pracovat dalej.
Dumpom to nejde ani echo ked dam nič sa nevypiše. A ked dobre viem tak je to ajaxova poziadavka lenze s ním som este nepracoval a neviem ako to potom vypisat

Editoval erzzo (21. 10. 2012 17:44)

vvoody
Člen | 910
+
0
-

Na to aby si vedel pracovať s \Nette\Http\FileUpload sa pozri do API

erzzo
Člen | 49
+
0
-

to viem lenze v tej funkcii mi nejde nic zobrazit na to sa pytam.
aj keby ze si dam

dump($class->getName());

nezobrazi nic lebo ide o ajaxovu poziadavku

vvoody
Člen | 910
+
0
-

Veď to je jasné že sa ti nič nezobrazí. Čo je to ajax ta tu učiť snáď nebudem. Keď silou mocou potrebuješ vidieť ten dump tak si to zapíš do súboru/session/databáze a zobraz dodatočne niekde bokom (iná akcia/presenter)

Teraz som si pozrel ako funguje ta komponenta. Pri každom odoslanom súbore (alebo jeho chunku) sa rendruje a odosiela celá šablóna, čo je celkom konina, ale ty to môžeš využiť pri tvojom dumpovaní do výstupu a pozrieť sa v dev konzole prehliadača na response jednotlivých uploaod requestov. Mal by tam byť kód celej stránky aj s dumpom.

erzzo
Člen | 49
+
0
-

yop diki. Nejako som to zmakol aj bez zobrazenia toho suboru