Skákání na webu při scrollování prostředním tlačítkem

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
finwe
Člen | 58
+
0
-

Mám drobný problém na webu, zejména v dokumentaci. Když chci skrolovat prostředním tlačítkem (stisk, objeví se ta dvoušipka, posunutím kurzoru nad ni nebo pod ni posouvám stránkou nahoru resp dolů rychlostí závislou na vzdálenosti od místa kliknutí), stránka se trhá a skáče – někdy o kus, jindy úplně na začátek stránky.

Můj skromný odhad je, že za to může ta vychytávka, kdy jde na boku web chytit a skrolovat tažením myší. Moc prosím, bylo by možné tu vychytávku opravit nebo odstranit? To skrolování prostředním se při čtení hodí a skákání je opravdu hrozně otravné.

Ještě jsem teď přišel na to, že se to děje jen ve Firefoxu a jen když prostředním kliknu mimo sloupec webu, na barevném pozadí. A to ještě jen ve Firefoxu, Chrome na to pozadí kliknout nedovolí – takže to bude vlastně asi jen nějaká drobnost.

frosty22
Člen | 373
+
0
-

Spíše bych řekl že to je problém u Tebe – třeba nestačí webkit vykreslovat stránku VS grafická karta, či pokud máš v panelu otevřené facebook / youtube – či nějaký jiný web využívající flash, ten dost solidně zasírá procesor a paměť ..

finwe
Člen | 58
+
0
-

Výkonem to rozhodně není. Tohle je prostě nějaký vadný JS. Už jsem si ale zvyk klikat uvnitř stránky a ne na pozadí, takže to rozhodně není nějaká velká hrůza.