Nette Framework – skolenie

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Takeshi
Člen | 596
+
0
-

Mate niekto prehlad o skoleniach v Nette? Teda aku zrucnost v programovani musi clovek mat, aby tam mohol ist. Dik. Pisal som aj panovi Grudl-ovi ale neodpisal. Tak sa pytam vas, ktory tam boli alebo o tom nieco vedia. Dik

Editoval Takeshi (15. 10. 2012 20:23)

Jan Mikeš
Člen | 771
+
0
-

Potreba znat OOP, nebude ztracet cas tim aby vysvetloval co je to trida, dedicnost, interface atd…
Co se tyce nette zacina se od uplnych zakladu, vse krasne ukazane na prikladech, druhy den se zpravidla naprogramuje nejaka aplikace, kde se pouzije vse co jste probrali. Vrele doporucuji.

Takeshi
Člen | 596
+
0
-

Lexi napsal(a):

Potreba znat OOP, nebude ztracet cas tim aby vysvetloval co je to trida, dedicnost, interface atd…
Co se tyce nette zacina se od uplnych zakladu, vse krasne ukazane na prikladech, druhy den se zpravidla naprogramuje nejaka aplikace, kde se pouzije vse co jste probrali. Vrele doporucuji.

Dik za info. No ja s Nette mam mensie skusenosti: databaza, formulare, strankovanie, routovanie, … zaklady atd. … Dalsia vec je, ze najblizsie terminy vychadzaju na 1.: Pondelok a Utorok 2.: Stvrtok a Piatok a to ja mam skolu. Ale urcite sa ho chcem zucastnit! … No neviem kedy .. ked je to takto divoko … najlepsie by bolo, keby to bolo v cez vikend.

Editoval Takeshi (15. 10. 2012 21:10)

Jan Mikeš
Člen | 771
+
0
-

Nicmene vse co se na skoleni naucis se doctes i v dokumentaci, ovsem jde o to, pokud mas jakoukoliv chybu, neni ti neco jasne, zeptas se a david ti to s ochotou vse vysvetli dopodrobna a oduvodni proc to tak je, nad ramec dokumentace se te bude snazit vest ke psani cisteho kodu a spoustu dalsich veci :)