Html validator panel od Filipa Procházky

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Siam
Člen | 54
+
0
-

Mohl by mi prosím vás někdo poradit, jak zprovoznit tento doplněk bez použití composeru?

Zkopíroval jsem jej do složky libs a v bootstrap.php vložil řádek

<?php
Kdyby\Extension\Diagnostics\HtmlValidator\DI\ValidatorExtension::register($configurator);
?>

ale bohužel to nic nedělá. Děkuji.

LeonardoCA
Člen | 296
+
0
-

zkus promazat temp

Siam
Člen | 54
+
0
-

To jsem zkoušel, ale bohužel to nepomáhá. Zkoušel jsem smazat i cache a té se nic neobjevilo.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Po zaregistrování extension a promazání tempu by měl panel sám naskočit. Pár lidem nenaběhl, ale vždy pomohlo promazat temp, popř. tam měli nějaký záhadný bug úplně někde jinde.

Siam
Člen | 54
+
0
-

HosipLan:
zkoušel jsem ho teď na úplně čerstvém sandboxu a také nic. Jsi si fakt jistý, že to co je na githubu funguje (myslím třeba i bez Kdyby cms)?

Editoval Siam (17. 10. 2012 8:17)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Ano. Když si stáhnu samotný html validator panel, nebo jej nainstaluji přes Composer tak mi funguje.

Zkus zapnout produkční mód na aplikaci a koukni do logu.

Btw, na aktuálním masteru možná fungovat nebude, Davídek vrtak do Debuggeru, ale na 2.0.6 by měl fungovat určitě.

Editoval HosipLan (17. 10. 2012 9:26)

Siam
Člen | 54
+
0
-

Bohužel mi to nejde ani na té stable 2.0.6. Byl by problém to udělat kompatibilní i s tou dev verzí? Třeba zrovna tam by mi to šlo.