prechod z php 5.3 na php 5.2

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
duskohu
Člen | 778
+
0
-

Viete mi poradit? mam napisanu aplikaciu pod php 5.3 ale musim ju dat koli hostingu na php 5.2, stiahol som si Nette pre php 5.2 bez prefixu. viete mi poradit co vsetko treba menit aby mi 5.3 aplikacia bezala na 5.2 Nette ??

22
Člen | 1478
+
0
-

..odstranit namespace a pak všechno, co se nelíbí laděnce..

Ot@s
Backer | 476
+
0
-

duskohu napsal(a):

Viete mi poradit? mam napisanu aplikaciu pod php 5.3 ale musim ju dat koli hostingu na php 5.2, stiahol som si Nette pre php 5.2 bez prefixu. viete mi poradit co vsetko treba menit aby mi 5.3 aplikacia bezala na 5.2 Nette ??

Asi víš, proč to chceš udělat. Neznám okolnosti, nicméně přesto si neodpustím rýpnutí. Pokud k tomu není opravdu závažný důvod, tak je ten „downgrade“ totálně zbytečný. Věcné argumetny proč jsou snad jasné. Pokud máš projekt udržovat i do budoucna, tak bych na 5.3 trval.

duskohu
Člen | 778
+
0
-

Dakujem, ale hostingovka zakaznika, ma server len na php 5.2 co som sa dozvedel az pri implementacii z localu na server :-(, a zial nieje ochota prejst na 5.3 (… bez komentara)

blacksun
Člen | 177
+
0
-

Tak pak je úkolem dodavatele přesvědčit zákazníka, aby změnil hosting. Může to vyjít ve výsledku levněji než se patlat s úpravou aplikace pro php5.2

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Pokud si dobře pamatuju, tak Wedos nabízí až 2 roky zadarmo, při přechodu od konkurence. Takže zkus jít spíše touhle cestou.

Pokud jsi ale rozhodnutý, že budeš aplikaci přepisovat (nedělej to!) tak mu každou hodinu svého času naúčtuj 2×, aby pochopil, že takhle se to nedělá.

jansfabik
Člen | 193
+
0
-

Jestli ani to nepomůže, tak se zkus podívat na build-tools, je tam skript, který převádí Nette z PHP 5.3 na 5.2.