Problém s nasazením Nette

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
zis
Člen | 16
+
0
-

Zdravím,

prošel sem spoustu vláken ale pořád jsem nenarazil na řešení. Provedl sem upload aplikace na server. Podle FAQ jsem vyzkoušel všechny metody a zůstal zatím u té druhé, kde jsou smíchány všechny složky v rootu (www root "":https://doc.nette.org/…ubleshooting#…). Naběhne mi úvodní stránka, url jsou správně zroutovaná. Pokud ale kliknu na nejaký link vedoucí na presenter (treba Eshop:), vznikne chyba 500.

Zkoušel sem i odkomentovat RewriteBase ale nepomohlo (akorát se místo error page 500 apache použila error page 500 Nette). Pokud sem se kouknul do logu, vypsalo to exception Cannot load presenter ‚Error‘, class ‚ErrorPresenter‘ was not found in ‚…‘

Tam ten presenter vytvořený nemám (ani to zatím neplánuji). Každopádně by to se to hned němělo přesměrovávat na Error. Něco se musí stát, že to nejde. Na localhostu to samozřejmě funguje.

Díky za nápady

Editoval zis (28. 9. 2012 21:32)

vvoody
Člen | 910
+
0
-

Ak nechces pouzivat ErrorPresenter tak odstran nastavenie ErrorPresenter z configu, sekcia nette application. V logu budes mat zrejme aj chybu, kvoli ktorej sa nette pokusalo presmerovat na ErrorPresenter, ale asi istejsie bude si zapnut developer mod aby nedochadzalo k presmerovaniu na error presenter a aby si videl ladenku priamo.

zis
Člen | 16
+
0
-

Ok, díky, chyba byla ve špatným nastavení connection do db. Překlep :)