Lazení akce formuláře – nefunkční handle

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Ellesmess
Člen | 21
+
0
-

Zdravím,
jsem v Nette nový, něco málo už mi funguje a nyní se potýkám s problémem komponenty a jejího formuláře, kdy mám Tabulku, která děddí z UI\Formuláře (její vnitřní struktura je korektní), avšak po odeslání se mi nezavolá handler submitu. Žádná chyba, pouze se zobrazí stejná stránka (hodnoty formu jsou resetovány).

Dotaz spočívá v možnostech lazení, co se děje a proč se případně handler nezavolá?

Do Tabulky dynamicky přidávám filtrační prvky (klasické inputy), jméno i ID formuláře jsou unikátní, akce je též výchozí.

Díky za případnou radu,
Ellesmess

JakubTN
Bronze Partner | 49
+
0
-

Ahoj,

zrejme by nam pomohlo, keby si prilozil kod z presenteru, kde vytvaras formular ako aj handler, ktory sa ma zavolat ;)

mkoubik
Člen | 728
+
0
-

Nevytváříš ty dynamické inputy náhodou až v render()? Pak by v při obsluze signálu nebyly dostupné.

Ellesmess
Člen | 21
+
0
-

No, tak jsem se na to podíval a problém byl záludný, ale prostý: měl jsem špatně ponastavované rodiče, takže signál zpracovával presenter, ale nevytvářel formulář (který byl v komponentě), takže to působilo „hluše“, ale on jen nebyl nikdo, kdo by „poslouchal“. Teď už je to ok, díky :)