Problém Class ‚Debbuger‘ not found

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Xakru
Člen | 2
+
0
-

Zdravím,
jsem s nette začátečník, narazil jsem na nette ve spojení s formulářem (fakt je to návykové) a nechce se mi učit něco jiného. Hledáním řešení uvedného problému jsem trávil celý víkend.
Problém :
při použití příkladu s formulářem v examples basic_example.php se vše tváří jak má ale po správném vyplnění se mi nezobrazí Debbuger::dump($form->values) ani se mi nezobrezuje laděnka. V adresáři log je tvoří log soubory (pokud si zobrazím v prohlížeči html soubor vypadá jako popis chyby z laděnky). Testuji na ostré IP. Pokud se snažím zapnout režim vývoje log nadává že Class Debbuger not found , ale stránka s chybou 500 je modifikovaná a do logu chybu vypíše. Problém s objeví ihned při pokusu zapnout vývojový režim v příkladu. Původně jsem chtěl pokusně nějak modifikovat řetězec a narazil jsem na problém s nedostupností tříd. (přečetl jsem co jsem našel a otestoval to – nepomohlo zatím nic)
Někde je chyba, ale kde poraďte prosím, postnu cokoliv bude potřeba.

Centos, PHP 5.3.3, Nette 2.0.3.

Děkuji Karel

Tomáš Votruba
Moderator | 1114
+
0
-

Ahoj, musíš napsat celé namespace třídy Debugger, tedy Nette\Diagnostics\Debugger (viz debugging)

Editoval Schmutzka (10. 9. 2012 11:21)

Xakru
Člen | 2
+
0
-

Diky za pomoc

tvá rada mě posunula paradoxně směrem od nette různé zápisy tříd jsem zkoušel

Problem byl v mode_rewrite na hlavní adresář skeletonu v kombinaci s nestandartním nastavením http.conf. Do toho ještě zavlečené chyby v nastavení které jsem vytvořil v různých konfiguracích.

Oprava triviální

  • vypsat si kam se mi ukládá web na serveru opravit rewrite
  • nahrát netknutou verzi nette
  • nastavit dle návodu

A je vše ok

Diky moc za pomoc
Karel