Problém s captchou (Nette 2.0.4)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
pwnedko
Člen | 24
+
0
-

Zdravím všetkých,

Naozaj som prelistoval veľmi veľa tém ohľadom môjho problému preto som sa obrátil na založenie novej témy. Chcel by som sa spýtať či existuje na Nette 2.0.4 funkčná captcha. Všetky príspevky čo som našiel som vyskúšal no žiaľ ani jeden mi nefungoval tak ako by som si predstavoval. Bol by som rád keby sa tu nájde niekto to má vyriešený podobný problém. Ďakujem

MartyIX
Člen | 217
+
0
-

Podle toho co říkáš, jsi tedy vyzkoušel:

ano?

Nicméně nepopsal jsi, jak si představuješ, že to má fungovat. Těžko pak říct, co znamená: „Bol by som rád keby sa tu nájde niekto to má vyriešený podobný problém.“

pwnedko
Člen | 24
+
0
-

Tú textcaptchu som neskúšal pretože také niečo nevyhovuje mojím požiadavkám. Tú klasickú captchu som skúšal ale tá mi nefungovala.

MartinitCZ
Člen | 580
+
0
-

pwnedko napsal(a):

Tú textcaptchu som neskúšal pretože také niečo nevyhovuje mojím požiadavkám.

Většinou, když někomu něco nevyhovuje, tak si sedne a napíše vlastní ;)

pwnedko
Člen | 24
+
0
-

martinit napsal(a):

pwnedko napsal(a):

Tú textcaptchu som neskúšal pretože také niečo nevyhovuje mojím požiadavkám.

Většinou, když někomu něco nevyhovuje, tak si sedne a napíše vlastní ;)

Ďakujem za zbytočnú odpoveď. Prosím Vás niekto normálny kto má s týmto problémom skúsenosti.

jtousek
Člen | 951
+
0
-

Zkušenosti s tímto problémem nemám neboť nepoužívám captchu – alespoň ne na žádném z projektů kde mám Nette 2.0.

Co kdybys pro začátek podrobněji rozepsal to „nefunguje“, abychom se někam pohnuli? Předpokládám, že laděnka vyhodí nějakou chybu – jakou, kde? Co je tam natolik nesrozumitelného, že na to nestačíš sám?

h4kuna
Backer | 740
+
0
-

nedávno jsem implementoval toto seznam pracuje to pěkně.