Laděnka v cloudu pro rychlou radu nebo pomoc

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
juzna.cz
Člen | 248
+
0
-

Znáte to, někomu něco nefunguje a ptá se všude možně, co s tím a jak to spravit. Ale dostat z něj kloudnou chybovou hlášku nebo raději laděnku dá tolik práce, že se pak raději nikomu pomáhat nechce.

Nastal čas na změnu. Když někdo uvidí laděnku (po anglicku bluescreen), jedním klikem ji pošle nahoru do cloudu a na chat/fórum pošle odkaz. My, jako hodná a milá komunita, se podíváme do krásné laděnky a ihned vidíme problém. Vysvětlíme, opraví se, a bůh nemusí zabíjet žádná koťátka.

Ztracený čas dolováním informací: žádný.

Více v experimentu na GitHubu. Pozor, jde o experiment, v žádném případě nejde o finální verzi.

Editoval juzna.cz (2. 8. 2012 23:06)

hrach
Člen | 1834
+
0
-

Moc nechapu, proc na sve experimenty delas pull-request. To je snad k tomu, kdyz chcu neco zaradit do kodu. Ty to zneuzivas na propagaci :P

juzna.cz
Člen | 248
+
0
-

@hrach: pull request je jednoducha cesta, jak diskutovat napad a implementaci. Navic si to ostatni mohou pullnout a ozkouset/upravit/vylepsit/mit zkusenosti a diskutovat lepe. Sami vyvojari GitHubu to takto delaji a doporucuji.

vvoody
Člen | 910
+
0
-

+1

Boze, prosim nech sa to co najskorej dostane do Nette, toto som si vzdy zelal :D

Elijen
Člen | 171
+
0
-

Tak já nevím. Na jednu stranu je to úžasný nápad, na druhou stranu mám rád zabíjení koťátek :(

pave.kucera
Člen | 122
+
0
-

Mně se ten nápad strašně líbí, sám mám občas problém s tím, uložit Laděnku tak, aby byla klikací, včetně javascriptu.

Trochu překážku vidím v zabezpečení, Laděnka může obsahovat citlivé informace a nemělo by dojít k jejich úniku jenom protože hledám radu, jak na problém.