bootstrap.php skeleton aplikacie

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
zeal
Člen | 16
+
0
-

Ahojte. Skusam rozbehat web v nette framework , pricom doma na localhoste mi funguje vsetko bez problemov , akonahle to chcem hodit na web server (vybral som si webzdarma.cz) vyhodi sa mi chyba a neviem si s nou poradit… Failed opening required ‚__DIR__/app/bootstrap.php‘ (include_path=‚.:/usr/local/lib/php‘) … Za pomoc vopred dakujem.

Editoval zeal (28. 7. 2012 20:04)

vvoody
Člen | 910
+
0
-

zrejme verzia php na webzdarma nepodporuje konstantu __DIR__

edit: podla dokumentacie by to mohlo ist nahradit tymto dirname(__FILE__)

Editoval vvoody (28. 7. 2012 20:32)

zeal
Člen | 16
+
0
-

Dik pomohlo, naskytol sa dalsi problem so syntaxou , v routovani url … syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING … na tom riadku mam presne
use Nette\Application\Routers\Route,
… uvazujem uz aj nad inym freehostingom

vvoody
Člen | 910
+
0
-

nemas tam php 5.3 takze namespaces verzia nette ti nepojde. Skontroloval si requirement checker?

zeal
Člen | 16
+
0
-

Dik za upozornenie … Error: template file is not readable … skusim zmenit hosting ?

vvoody
Člen | 910
+
0
-

V checker.php je tiez pouzita konstanta __DIR__

zeal
Člen | 16
+
0
-

Sorry, your server configuration does not satisfy the requirements of Nette Framework.
.htaccess mod_rewrite Disabled
Function ini_set() Disabled
Register_globals Enabled
Memcache extension Disabled
Fileinfo extension or mime_content_type() Disabled

Co s tym spravim ?

Melmen
Člen | 132
+
0
-

Přejdi na placenej a pořádnej hosting :) Mám 20% slevu na novou objednávku webhostingu u Wedosu, pokud máš zájem, napiš mi :)

PS: Nemám s Wedosem nic společnýho, jen mi přišel mejl že jsem ho vyhrál, ale nepotřebuju ho – mám vps :)

zeal
Člen | 16
+
0
-

Skusam to na inom free hostingu , ktory splna minimalne poziadavky frameworku ale zas som sa dopracoval k tej istej chybe .
Plateni hosting zatial nechcem , ale dik za ponuku.

zeal
Člen | 16
+
0
-

Vy tu vsetci pouzivate len platene hostingy , nemate dobru skusenost aj s free hostingom ?

llook
Člen | 407
+
0
-

Na různé pokusy používám PHP5.cz, tam Nette určitě funguje.

nanuqcz
Člen | 822
+
0
-

Kdysi jsem zkoušel endora.cz. Tehdy jsem ještě nedělal v Nette, takže nevím jak na tom v tomhle ohledu je, ale jinak mi přišel OK.