flash messages se nezobrazuji v IE v iframe

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Engisan
Člen | 8
+
0
-

Ahoj,

resim ted problem, se kterym si nevim rady. Mam stranku „A“, kterou zobrazuji v iframe na jine strance „B“.
Pracuji-li primo na strance „A“, vse funguje, jak ma. Napriklad odeslu formular, zpracuji ho, vytvorim flash message a redirectnu. Flash message pak vidim.

Jakmile vsak udelam stejne akce na strance „B“ (respektive na „A“, ale pres iframe), neco ulozim do flash message a redirectnu, tak v IE se mi nikdy flash message nezobrazi.

Samotna stranka proste funkcni je, ale jakmile to iframuju jinde, tak to prestane fungovat.

Cetl jsem, ze to je problem IE a cookies v ramci frames, ale i presto, ze jsem upravil header tak, jak by to udajne melo fungovat ⇒ $this->getHttpResponse()->addHeader(‚P3P‘, ‚CP=„CAO PSA OUR“‘); vysledek je porad stejny. Flash messages se nezobrazuji.

V iframe je to proto, ze dana stranka je vlastne canvas aplikace na FB…

Mate nejake napady, neresil uz nekdo podobny problem?

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Zkontroluj si uvozovky, mě tento zápis problém vyřešil:

$this->getHttpResponse()->setHeader('P3P', 'CP="CAO PSA OUR"');
Engisan
Člen | 8
+
0
-

Bohuzel, to u me nevyresilo problem. Zkousel jsem ruzne hlavicky, protoze kazdy zminuje jine, ktere problem vyresily. Ja zatim ten spravny zpusob nenasel.

Engisan
Člen | 8
+
0
-

Vyreseno, jsou to samozrejme headers, ale problem byl v tom, ze jsem je nastavoval az po tom, co se spustila session a zacalo se tak pracovat s cookies… Dal jsem to do bootstrapu klasickym header PHP prikazem. Nyni to uz funguje, dali byste to jinam? :)

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Já to mám ve startup BasePresenteru

22
Člen | 1478
+
0
-

ja to mám v konstruktoru obálky nad PHP SDK .-) aspoň na to nemusím myslet.