Sentry & Raven na odchytávání chyb

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
honzajavorek
Člen | 57
+
0
-

Ahoj, nasazovali jste někdo na Nette Sentry? Chtělo by to nějak zakomponovat do Laděnky, ale moc nevím jak. Koukám na API a do té nové by to asi šlo, ale mám na projektu starší verzi a tam to asi vrazím leda tak ručním dopsáním :/ Každopádně by mě zajímalo, jestli to někdo používáte a jaké máte zkušenosti. Do budoucna bychom třeba společně vyplodili rozšíření.

Teyras
Člen | 81
+
0
-

Teoreticky bys mohl chytat aspoň zprávy pomocí vlastního Loggeru. Výjimky by se zpracovávaly líp, kdyby v Debuggeru byla nějaká vhodná událost, který by se předávaly výjimky.

Teyras
Člen | 81
+
0
-

Ono by vlastně mohlo stačit v bootstrap.php

<?php
$container->application->onError[] = function ($application, $exception) {
	// zpracovat výjimku přes Raven_Client
}

a s Debuggerem to vůbec nemíchat

bazo
Člen | 620
+
0
-

tu mas priklad vlastneho loggeru https://github.com/…teLogger.php, v bootstrape ho treba potom nanutit debuggeru.

honzajavorek
Člen | 57
+
0
-

Díky, toto jsou zajímavá řešení. Škoda, že nemám tu novou verzi Nette, kde je možné právě psát ty vlastní loggery, ale třeba bude fungovat aspoň to onError[] a nebudu muset zasahovat přímo do kódu Nette. O takovém signálu jsem ani nevěděl – je to vůbec někde v dokumentaci?