Co je s ErrorPresenterem?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jan Mikeš
Člen | 771
+
0
-

Pri dolazovani aplikace jsem si chtel hodit stranky s chybovymi hlaskami (/templates/error/xxx.latte)
Pri kazdem provedenem kroku jsem mazal temp, abych si overil, ze neni nekde stranka ulozena a netaha se z cache.

Zjistil jsem, ze i kdyz smazu napriklad veskery obsah 404.latte stranka zustava nezmenena, dokonce pokud smazu cely soubor 404.latte stranka se porad vykresli a uplne stejne!!

Dale me prekvapilo, ze kdyz vymazu UPLNE cely obsah errorpresenteru, necham jen prazdny soubor, stranka se opet vykresluje uplne stejne a svete div se, i kdyz jsem vymazal fyzicky cely soubor ErrorPresenter.php – zadna zmena

Zajima me tedy, jak si mam vlastne naformatovat stranky s errorama a upravit errorpresenter kdyz na nej aplikace vlastne nebere vubec zadny ohled?

Testovano s $configurator->setProductionMode(true); i na live aplikaci primo na hostingu
version 2.0.3 released on 2012–04–04

Mozna mi neco unika, ale co?

Editoval Lexi (29. 6. 2012 23:41)

vvoody
Člen | 910
+
0
-
common:
        nette:
                application:
                        errorPresenter: "Error"

https://doc.nette.org/cs/configuring#…

Jan Mikeš
Člen | 771
+
0
-

jsem to ale blb… no jde poznat ze uz je hodne hodin a patek vecer, diky moc

vvoody
Člen | 910
+
0
-

Pohoda, ja som tiez neveril vlastnym ociam, takisto som postupoval a dodnes nechapem preco tam ten errorPresenter v sandboxe je, ked vobec neni pouzity.