Nastavení databáze v produkčním modu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
lejmr
Člen | 2
+
0
-

Ahoj,
potýkám se s problémem, který se mi jeví spíše jako bug. Na mém vývojovém počítači, kde mám ubuntu s php 5.3.8 mi vše funguje jak má, ale jakmile kod přesunu na server, kde je debian s php 5.3.3 dochází k chybě po přístupu na stránky..

K problému. Používám sqlite, jelikož potřebuji jen drobet dat v databázi. Sqlite mám nakonfigurované přes config.neon:

	parameters:
		database:
			driver: sqlite
			host: cesta/database.sdb
nette:
		database:
			default:
				dsn: '%database.driver%:%database.host%'

	services:
		database: @Nette\Database\Connection

Jakmile kod přesunu na server, v lozích mohu číst informace o tom, že se nette snaží připojit k mysql databázi test, což pochopitelně zkolabuje, jelikož mysql server takovou databázi nespravuje, navíc výchozí uživatel odpovídajícího virtuálu nemá práva přístupu k db..

na konci konfiguračního souboru mám:

production < common:

development < common:

Takže moc nerozumím tomu, proč se mi v produkčním modu natahuje jiná konfigurace databáze. Používám nette 2.0.3. Když na vývojovém počítači vynutím produkční mod, vše funguje jak má. Na serveru nemohu měnit verzi PHP.

Díky

Editoval lejmr (26. 6. 2012 4:43)

Milo
Nette Core | 1283
+
0
-

Cache jsi smazal?

lejmr
Člen | 2
+
0
-

Ahoj, díky bylo to tím.. každopádně mi to stejně přijde jako malý bug, cache by se měla aktualizovat po změně obsahu? je možné to někam nahlásit, ať to kucí opravíte a náhodou se s tím netrápí někdo další?