Vypnutí nette pro specificke url

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
simPod
Člen | 383
+
0
-

Chtel bych vypnout nette pro myweb.cz/no-nette/, netusim, jak to v routach nastavit. Diky
moje routa vypadaa takhle:

$router[] = new Route('<presenter>/<action>');

momentalne to odkazuje na prezenter NoNette.

Prip. jeste bych rad vedel, jak z routy excludovat ne jen jedno slovo (NoNette), ale vice slov, tzn. nejake array s keywords

dik

LeonardoCA
Člen | 296
+
0
-

Nevim k cemu to potrebujes a jak si to predstavujes, ale jestli chces opravdu „vypnout“ nette, tak nepotrebujes vubec resit routy a muzes to udelat na linuxu pres .htaccess.

simPod
Člen | 383
+
0
-

mam ve slozce www/no-nette jiny redakcni system, ale aplikuji se mi na to nette routy, takze se spousti nette a ne ten RS, proto by se mi libilo nejaky elegantni reseni v bootstapu, aby to bylo na jednom miste

LeonardoCA
Člen | 296
+
0
-

Tak to udělat nelze. Musíš to vyřešit mimo nette na úřovni webserveru, tj např .htaccess.

A i kdyby to šlo, tak by nemělo žádný smysl spouštět nette a pak až nějaký jinou aplikaci.

Editoval LeonardoCA (24. 6. 2012 12:27)

simPod
Člen | 383
+
0
-

aha, dobre. Vedel by nekdo, jakym zpusobem to v htaccess nastavit?

LeonardoCA
Člen | 296
+
0
-

Přidáš RewriteCond a RewriteRule pro ten tvůj adresář do .htaccess v adresáři www před tím než se request směřuje na index.php. (Jak přesně to udělat z hlavy nevím a zkoušet to nemám čas.)

Editoval LeonardoCA (24. 6. 2012 12:38)

simPod
Člen | 383
+
0
-

ok, diky moc
nekde jsem vyhrabal RewriteRule ^no-nette(/|$) - [L,NC] a vypada, ze to funguje

LeonardoCA
Člen | 296
+
0
-

bezva