Problém s Nette na wedosu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
UFO
Člen | 8
+
0
-

Dobrý den,
rád bych začal programovat v Nettečku, ale mám takový problém (všiml jsem si že nejsem jediný), stáhl jsem si Nette balíček, obsah složky Sandbox jsem překopíroval na mojí doménu která běží na wedosu, ale hází mi to Internal Server Error. Zkoušel jsem všechno co jsem u vás na forech našel, ale nic z toho nepomohlo. Když z .htaccessu zakomentuju řádek „Options +Includes“, tak mi to sice nehází 500, ale 404ku, přestane to routovat adresu. Ví někdo co s tim? Poraďte, jsem už fakt zoufalej.

Editoval UFO (19. 6. 2012 15:30)

Ondřej Altman
Člen | 17
+
0
-

Přesně tohle mi to dělalo když jsem neměl nastavený přístupový práva ke složkam ‚log‘ a ‚temp‘. a ještě se skus podívat do logu apache.

jtousek
Člen | 951
+
0
-

Také vyzkoušej requirements checker, je v archivu spolu s Nette ve složce tools.

UFO
Člen | 8
+
0
-

V logu neni nic novýho a checker jsem zkoušel, hlásí to že všechno funguje, tak nevim…

UFO
Člen | 8
+
0
-

Ještě jsem si vzpomněl že je to doména 3tího řádu www.svoboda.desmodus.cz, jestli to teda hraje nějakou roli.

22
Člen | 1478
+
0
-

Nevím, jak jsi hledal na tomhle foru, ale například tady jsi se asi nedíval.

UFO
Člen | 8
+
0
-

Tak se mi nepodařilo rozjet ani laděnku, ale pořídil jsem si svojí doménu na wedosu a už mi to jede tak dobrý…