Jak předám promennou z JS do latte?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
riski
Člen | 53
+
0
-

Zdravím, nemůžu najít jak předat v šabloně promennou z JS do latte promenne. Poradí někdo ?

<script>
var jspromenna = {$lattePromenna};
a ja to potrebuju naopak neco jako:
{$lattePromenna} = jspromenna;
</script>

Asi mi neco nedochazi ze jsem na to jeste neprisel. Predem diky.

Vojtěch Dobeš
Gold Partner | 1316
+
0
-

A kde by se měl takový kód volat?

ViPEr*CZ*
Člen | 814
+
0
-

jablka a hrušky… jo taky by mě zajímal ten případ?

riski
Člen | 53
+
0
-

No už jsem si uvědomil že na to jdu naopak… Případ byl při zobrazení celkové částky. v promenne latte jsem měl základní cenu {$nejakaCena} a k ni jsem pak v JS přičítal ostatní příplatky aby se to hned po změně aktualizovalo a zobrazoval jsem to v <span class=„zobraz“></span> jenže jsem s tou celkovou aktuální cenou chtěl dál dělat jako s latte proměnnou například zaokrouhlovat upravovat desetinné místa což v JS není nic jako v nette |number:2. Vím že to jde přes matematické funkce upravit ale to jsem nechtěl..

ViPEr*CZ*
Člen | 814
+
0
-

Uff tak to jsem nějak nepochopil. Latte se vygeneruje a pošle se klientovi ze serveru. Pokud klient pak něco aktualizoval u sebe a přes JS se mu měla upravit cena, pak přes JS musíš upravit vše co potřebuješ. Případně to tahat ze serveru AJAXEM a výsledkem pak nahradit kus latte šablony což by pak částečně odpovídalo tomu co jsi popisoval.

riski
Člen | 53
+
0
-

ano presne tak jen sem si to neuvedomil vcas … asi uz u toho sedim moc dlouho ..

ViPEr*CZ*
Člen | 814
+
0
-

riski napsal(a):

ano presne tak jen sem si to neuvedomil vcas … asi uz u toho sedim moc dlouho ..

Tak to znám naprosto dokonale :-(