Samostatná ladička – zprovoznění

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
martin20a
Člen | 8
+
0
-

Dobrý den,

chci Vás poprosit o radu na tomto fóru jsem si našel vytaženou ladičku z nette (https://files.nette.org/NDebugger.zip) a snažím se ji zprovoznit, jenže DebugBar se mi neobjeví a nehlásí to ani žádnou chybu. Zatím jsem si spouštěl jen soubory z „examples“ a v barDump.php se ten bar neobjeví.

Musím ještě někdo něco nastavit? Doména má vše potřebné pro běh Nette.

Děkuji.

JuniorJR
Člen | 181
+
0
-

A jak Debugger aktivuješ?

martin20a
Člen | 8
+
0
-

JuniorJR napsal(a):

A jak Debugger aktivuješ?

Tak ono je tam v tom barDump.php NDebugger::enable(); tak jsem myslel, že se to tím aktivuje, v nette v podstatě neumím, aktuální projekt dělám bez FW, ale chtěl jsem nějaký debugger a byl mě doporučen tento, jen nevím jak ho správně, jak říkáš, aktivovat. Pokud by někdo byl ochotný se podívat na ty soubory a řekl co je kromě nahrání souborů na server (v některých případech ještě vytvoření souboru pro chyby) potřeba udělat.

Děkuji

vvoody
Člen | 910
+
0
-

Zapnutie debuggeru neznamena ze sa ti zobrazi ladenka. Pozri dokumentaciu.

K přepínání režimů slouží první parametr metody Debugger::enable(), kde lze uvést buď konstantu Debugger::PRODUCTION nebo Debugger::DEVELOPMENT.

Pokud jej neuvedeme, má výchozí hodnotu Debugger::DETECT a v takovém případě se detekuje režim podle IP adresy serveru – je-li dostupný přes veřejnou IP adresu, běží v produkčním režimu, je-li na lokální, tak ve vývojářském. V drtivé většině případů tak není potřeba režim nastavovat a správně se rozezná podle toho, jestli aplikaci spouštíme na svém lokálním serveru nebo v ostrém provozu.

Editoval vvoody (11. 6. 2012 23:36)