MimeTypeDetector a Office Open XML

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
snake.aas
Člen | 25
+
0
-

PHP: 5.3.10 + fileinfo
Nette: v2.0.3

MimeTypeDetector::fromFile pro soubory vytvořené Office2007+ a OpenOffice.org vrací MimeType application/zip.
Chápu, že ve své podstatě se jedná o zip a že je to hlavně problém funkce finfo_file, ale myslím, že tohle by se mělo podchytit.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Proč se domníváte, že problém knihovny nesouvisející s Nette vyřešíte na Nette fóru?

snake.aas
Člen | 25
+
0
-

Hmm… nech mě přemýšlet… proč je v nette funkce dump, když je v php taky…
Že by to mělo něco společného s tím, že v php je to nevyhovující a proto se to upravilo?

Na php.net o tom ví, ale nejsem si tak uplně jistý, že to bude v realnem čase opraveno.

Ale jinak máš samozřejmě pravdu… jak jsem si jen mohl myslet, že když jsem narazil na špatný výstup z funkce v nette, tak bych to měl reportovat na nette forum…

snake.aas
Člen | 25
+
0
-

Just FYI:
Chyba byla v PHP verzi 5.3.11 odstraněna

aa007
Člen | 14
+
0
-

2 snake.aas – Nette je vybornej framework, ale evidentne vyvojare uz moc nebavi jeho vyvoj (da se pochopit, kdyz z toho moc nemaji). Nahlasil jsem docela (pro me) podstatnou chybu v 2.0.4 a snazim se dostat jakekoliv odpovedi, zda-li to neni moje chyba, ale zatim jedineho ceho se mi dostalo bylo vynadani, ze jsem to dal do spatneho fora…
Skoda takoveho pristupu… Urcite by vice lidi poslalo financni podporu, kdyby videli, ze je o ne zajem. A omlouvam se za OT…

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

aa007: Můžeš poslat link na to hlášení?

jtousek
Člen | 951
+
0
-

Ondřej Mirtes napsal(a):

Pravděpodobně má na mysli toto.