musí být v doméně domena/www?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
artorie
Člen | 8
+
0
-

Zdravím, pokouším se alespoň o nějaké základy s php frameworkem, a chtěl bych se zeptat, jestli když si vytvořím aplikaci pomocí sandboxu, tak musí být za doménou /www

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

FAQ

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Osobně se mi cesta ve FAQ, kam odkazuje Honza, moc nelíbí. Akorát to zabordeluje strukturu. Na posledním projektu, který jsem musel hostovat na sdíleném hostingu, se mi osvědčilo ponechat defaultní strukturu a všechny požadavky směrovat do podsložky www pomocí RewriteRule.
Celé tedy nějak takto (vč. ověření domény, aby s tím nebyly zbytečné komplikace lokálně u vývojářů používajících Apache):

Options -Indexes +FollowSymLinks

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?example\.com$
RewriteRule ^$ www/ [L]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?example\.com$
RewriteRule (.*) www/$1 [L]
Tomáš Votruba
Moderator | 1114
+
0
-

@majkl578: Doplněno, kdyžtak si to uprav.

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Schmutzka napsal(a):

Doplněno, kdyžtak si to uprav.

Rovnou jsem FAQ i trochu přestrukturoval a upravil. Mimochodem, neví někdo, proč tam nejde zapnout toc (seznam s odkazy na podkapitoly, který má být vpravo nahoře)?

Tomáš Votruba
Moderator | 1114
+
0
-

Super, lepší. Za to menu může:

{{sidebar: no}}

Dal jsem to pryč, pro ukázku. Bez mého obličeje by se mi to líbilo víc, jelikož přispívá více autorů a takhle to nevypadá tak oficiálně.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

On taky FAQ nemá co dělat na planette (ani na wiki), ale patří do dokumentace. Viz Dokumentace: centrální bod ideologie. Plánuji to přesunout a přepracovat už delší dobu, ale zatím jsem se k tomu nedostal.

Tomáš Votruba
Moderator | 1114
+
0
-

Aha, nu teď je ideální možnost. Co takhle to píchnout sem pod nástroje? Pokud souhlasíš, můžu to přesunout.