Nefunkční n:inner-snippet

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
SparkCZ
Člen | 22
+
0
-

Hlásím nefunkční n:makro n:inner-snippet použitý na <table>. Po ajaxovem požadavku na aktualizaci snippet zmizí a nepřekreslí se (v JSONU snippets je i s části pro překreslení). Při použití n:snippet vše funguje.

Používám verzi 2.0.3 released on 2012–04–04 a doplňek jquery.nette.js 0.2. Ve verzi 2.0-dev released on 2012–02–03 s nachlup stejným kódem vše funguje.

uestla
Backer | 796
+
0
-

Jaké HTML ti to vygeneruje při :inner-snipetu? Jde o to, že se jako snippet bere vnitřek, přičemž by se asi měl použít defaultní tag, což je <div />. Což samozřejmě vede k nevaliditě, resp. Latté by si s tím mělo poradit tak, že snippet vyčlení mimo node <table> a nechá ho prázdný.

Otázka je, proč chceš jen vnitřek tabulky a vadí ti tam i její počáteční/ukončovací tag?

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Mám takové tušení, že snippet je vždy inner :) Tedy to možná není chyba ;)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Problém bych viděl spíš v tom, že prohlížeč nedokáže změnit obsah tabulky ani by ji celou překreslil (tj. řádky). Navíc inner-snippet na table ti nejspíš vygeneruje něco jako <table><div id="snippet--something"><tr>..., což taky není košér. :)

jtousek
Člen | 951
+
0
-

Pokud vím tak změnit obsah tabulky je problém pouze pro některé starší verze IE.

uestla
Backer | 796
+
0
-

O tom jsem psal, nicméně má-li být n:snippet a n:inner-snippet stejné, mělo by se pro obě formy vygenerovat <table id="snippet--..." />.

Nelenil jsem a vyzkoušel to, a je tomu skutečně tak.

Čili to bude chtít ještě celou tabulku obalit do snippetu zvnějšku.

Ascaria
Člen | 187
+
0
-

Je dobrý zvyk tabulku obalovat do divu vždy. Já to tak dělám, protože když tabulce nastavíte „margin: 15px 0px;“ a dáte dvě nad sebe, všude budou od sebe 15px a v IE <=7 (možná i 8) 30px. Plus další vymoženosti IEčka jako naprosto pitomý chování při nastavování paddingu tagu table.

Takže prostě:

{snippet table}
<table>..</table>
{/snippet}

Editoval Ascaria (26. 5. 2012 0:09)