Upload funkčního sandboxu na wedos doménu třetího řádu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Kaiz
Člen | 25
+
0
-

Dobrý den, mohl bych poprosit někoho zkušenějšího kdo používá na hosting WEDOS? Nejsem schopný sprovoznit nette, zkoušel jsem už asi 4návody, kodonce už i někoho sandbox. Všichni tvrdí jak jim to funguje, mě nejde ani prd. Učím se v nette chvilinku a mám odevzdat webovky co jsem nakodoval, a teď bych je rád i odevzdal :-) Děkuju každému kdo by byl ochotný mi uploadnout funkční sandbox

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

Dobrý den, mně vždy dělal na WEDOSu problém soubor .htaccess – některé direktivy jsou na hostingu zakázané. Pošlete sem prosím svůj .htaccess soubor.

Btw toto mi dělalo na WEDOSu problémy:

  • Options -Indexes – jakékoli nastavování Indexování
  • a formulace jako <ifModule> – ty bloky jsem prostě smazal a „Options -Indexes“ jsem zakomentoval

Editoval CherryBoss (17. 5. 2012 15:33)

Kaiz
Člen | 25
+
0
-

.htaccess mám původní z nette 2.0, chyba je určitě v tom. Když vymažu ten soubor, normálně se framework načte, ale řekne mi že nemohl načíst dobře stránku, což je pochopitelné. Když ho tam nechám beze změny tak mám normálně ‚Internal Server Error‘ ( 500 error)

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

No, takže oddělejte ty direktivy co jsem psal. Resp. takhle vypadá můj funkční .htaccess:

RewriteEngine On
# RewriteBase /
# front controller
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule !\.(pdf|js|ico|gif|jpg|png|css|rar|zip|tar\.gz)$ index.php [L]

Je to asi hodně okleštěné, ale už jsem se s tím tenkrát nechtěl sr** :)

Kaiz
Člen | 25
+
0
-

Díky moc, už se teda načetlo nette, teď už je vykoumat jak nastavit routování aby to načítalo Presentery :-)

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

Není zač. Máte nějaký konkrétní problém?

Kaiz
Člen | 25
+
0
-

No na localhostu jsem byl zvyknutý, že jsem jenom rozbalil zip a na apach serveru to šlo bez problému, teďka budu muset řešit v bootstrapu jiný routování a pod. To byl zase jednou nápad psát komerční web v něčem co pořádně neumim. Zatím to pořád hází error 500, ale už to je alespon od nettečka

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

Jestli máte nějaký problém s tím, že vám to nemůže najít nějakou třídu, zkuste vymazat obsah složky „cache“. Jinak nic jiného poradit nemůžu – nevím, co přesně vám nejede.

Ještě by vám mohlo zapnout laděnku – jen dočasně – uvidíte chybu :)

v bootstrap.php dejte:

Debugger::enable("DEVELOPMENT");

A nebo můžete chyby nalézt také v „/log“ adresáři

Editoval CherryBoss (17. 5. 2012 18:05)

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

@CherryBoss: Debugger má konstanty, správně je to Debugger::enable(Debugger::DEVELOPMENT).

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

@gmvasek: ok jasně, sorry