Na jeden presenter jeden template?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
mrtnzlml
Člen | 140
+
0
-

Ahoj,
vytvářím si osobní web, který bude mít pár stránek co se budou tvořit v letu, ale bude mít také určité, možná nemalé množství různorodých statických stránek. A tady je pro mě důležité zeptat se, jak s tím naložit? Vytvořit jeden presenter a jeden template pro každou stránku, nebo jak se takové situace řeší? Jako jestli třeba jeden nějaký zrůdný velký presenter a pár stránek. A co pak když je různorodých stránek až příliš a každá dělá něco jiného. To je potom v adresářové struktuře nespočet souborů?
Doufám, že jsem v tuto hodinu sepsal to co jsem měl na srdci správně a chápete můj dotaz…
Díky :)

Vojtěch Dobeš
Gold Partner | 1316
+
0
-

Pro statické stránky, v principu totožné jako vejce vejci, je nejsnazší udělat si nějaký Static presenter. Elegantní řešení je například v beforeRender() nastavit podle $this->view šablonu – je pak možné routovat jako na různá view tohoto presenteru, a přitom se neupsat k smrti (jen pro každou stránku je třeba vytvořit šablonu. V okamžiku, kdy se stránka liší funkcionalitou, je určitě vhodné jí založit i vlastní presenter.

mrtnzlml
Člen | 140
+
0
-

Díky, to jsem potřeboval slyšet.