Projekt po nahrání na server na localhostu ano

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
McKinley
Člen | 4
+
0
-

Ahoj, mám problém s nahráním projektu na server. Když tam hodím sandbox, tak jede.
Když tam vytvořím projekt (ano zkoušel jsem vytvářet soubory na serveru a plnit je kódem) tak taky nic. Když složku stáhnu k sobě tak po upravení přístupu k databázi to jede v pohodě.
Kde může být problém?
Jo server háže chybu 500.

JuniorJR
Člen | 181
+
0
-

Nastavil si správně práva k tempu? Řešilo se to tady už 1000×. Jinak se zkus podívat taky do logu.

Editoval JuniorJR (2. 5. 2012 19:00)

castamir
Člen | 629
+
0
-

Nastavit Práva na Log a Temp nemusí stačit ;)
Např. mě jede jen jediná stránka (Homepage:default) a nic jiného nejede. Test rout se zdá být v pohodě (otestováno echem ;) ). FTPkem se připojuju přímo do root složky, takže jeji práva nastavit nemůžu. Zkoušel jsem nastavit práva úplně všemu v rootu, ale nepomohlo. Logy serveru taky nedostávám (hosting bohužel neovlivním). Různé čarování s htaccess taky nevedlo k řešení… jo a nejede mi ani jiná stránka ze sandboxu krom domovské… :D

if (function_exists('apache_get_modules') && in_array('mod_rewrite', apache_get_modules())) {
    $container->router[] = new Route('index.php', 'Front:Homepage:default', Route::ONE_WAY);

    $container->router[] = $adminRouter = new RouteList('Admin');
    $adminRouter[] = new Route('admin/<presenter>/<action>[/<id>]', 'Homepage:default');

    $container->router[] = $frontRouter = new RouteList('Front');
    $frontRouter[] = new Route('<presenter>/<action>[/<id>]', 'Homepage:default');
} else {
    $container->router = new SimpleRouter('Front:Homepage:default');
}
ricco24
Člen | 141
+
0
-

V prípade ak sa ti načíta len domovská stránka potrebuješ si správne nastaviť .htaccess na hostingu. Predpokladám že mod_rewrite máš povolený. Niekedy treba nastaviť rewriteBase atď.

castamir
Člen | 629
+
0
-

problem byl v htaccess, ale jinde, než v mod_rewrite

bumprask
Člen | 59
+
0
-

Taky jsem měl problém s 501 a .htaccess po nahrátí na hosting, pomohlo odkomentovat v .htaccess řádek s „RewriteBase /“