Jak na shrnutí údajů formuláře (jquery)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
vobtahlo
Člen | 1
+
0
-

Zdravím,
mám udělaný klasický formulář s validací vyplněných údajů, přičemž při pokusu odeslat nevalidní údaje, vyskakují dialogy s informací, které pole není řádně vyplněno. Pokud je vše v pořádku, fomulář se odešle… Já bych potřeboval udělat navíc ještě mezistupeň, tj. že se před odesláním (validního) formuláře zobrazí ještě souhrn vyplněných údajů ke zkontrolování s možností jak odeslat data, tak zrušit odesílání a editovat formulář. Tohle by se mělo zobrazit v jQuery UI dialogu. Ale nevím jak na to…

Vše, co jsem zkoušel, nefunguje. Odhaduju, že půjde o nějaké to posílání formulářových dat onomu kontrolnímu dialogu, ale bohužel nevím, jak s tím hnout. Jsem v Nette a jQuery nový…

Díky za každou radu :)

jtousek
Člen | 951
+
0
-

Některé validace nemusí jít vyřešit javascriptem, tzn. toto by se mělo zobrazit až PO odeslání formuláře a úspěšené serverové validaci. Hodnoty z formuláře bych tedy v onSuccess uložil do session. Po kliknutí na návrat na formulář bych jen vytáhl data ze session a předal je formuláři, obdobně při potvrzení odeslání použil data ze ssesion pro uložení do db, odeslání e-mailu etc.

EDIT:
Dostat to do toho jQuery UI dialogu už bude horší – formulář bys musel odesílat ajaxem, a po přijetí odpovědi zjistit zda formulář prošel a buď zobrazit dialog, nebo vyhodit chybovou hlášku že je ve formuláři ještě nějaká chybka.

Editoval jtousek (24. 4. 2012 18:29)