Rychlá úprava chybové stránky 404 po instalaci Nette

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
buffus
Člen | 101
+
0
-

Nainstaloval jsem Nette Framework 2.0.3 stabilní na lokální i produkční server, tak jak je.

Po zadání URL local/neexistuje nebo example.com/neexistuje vyskočí na local Laděnka (Nette\Application\BadRequestException #404) a na produkčním serveru error page 404 (vzhledu Nette 404.latte, tj. Page Not Found, The page you … looking for. error 404).

Toto chování chápu, ale nechápu, že když změním na produkčním serveru obsah šablony app/templates/Error/404.latte, proč se mi obsah chybové stránky na URL example.com/neexistuje vůbec nezmění (zkoušel jsem několikrát refresh stránky, vymazal temp prohlížeče a cache Nette).

Pokud ale např. zkusím na produkčním serveru změnit obsah maintenance.phtml a v index.php odkomentuji require APP_DIR . '/templates/maintenance.phtml';
tak se mi „maintenance“ stránka po refresh korektně mění.

V bootstrap.php mám router nastavený tak jak je default, tj.:

// Setup router
$container->router[] = new Route('index.php', 'Homepage:default', Route::ONE_WAY);
$container->router[] = new Route('<presenter>/<action>[/<id>]', 'Homepage:default');

Není potřeba router nějak upravit?

buffus
Člen | 101
+
0
-

Odpověď je tady, omlouvám se.

https://forum.nette.org/…u-v-sandboxe#…

Editoval buffus (12. 4. 2012 16:50)