Šablony → podšablony atd…za hezčí URL

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
wb2009
Člen | 125
+
0
-

Zdravím, řeším tu jeden problém, mám aplikaci, kde mám nějaké menu a vždy, když se klikne na nějaké tlačítko z toho menu se zobrazí další menu. Chtěl jsem takhle pokračovat dál, jenomže mi to hází chybu, že mu chybí presenter…

Abych vám přiblížil můj problém, tak Vám nastíním jak vypadá moje app…

v aplikaci mám dva moduly FrontModule a AdminModule, FrontModule vypadá následovně:

App

–FrontModule
----presenters
------NecoPresenter
----templates
------Neco
--------neco.latte
--------zaseNeco.latte

takže vše funguje v pohodě defaultu mám menu, kde kdyz kliknu na tlačítko se odkažu na šablonu zaseNeco…
paráda, takže url vypadá: www.mujweb.cz/neco/zase-neco takhle se mi to líbí, no a mě se jedná o to, že bych potřeboval ještě odkázat na další šablonu, aby url vypadala www.mujweb.cz/…co/opet-neco

tak jsem myslel, že stačí vytvořit složku ve složce Neco a tam upravit odkazovaní na tuhle složku a šablony v ní, ale hlásí mi to chybu, že to nenašlo presenter, z čeho dedukuji, že necoPresenter už na to nestačí…

nějaké nápady jak toto vyřešit? Nejlépe co nejjednodušeji?

Díky

Editoval wb2009 (5. 4. 2012 22:02)

wb2009
Člen | 125
+
0
-

Děkuji, zajímavé a dalo by se nějak natvrdo nastavit routa? Např, že bych se odkázal na nějaký presenter a ten by natvrdo vypsal co bych chtěl třeba

byl bych na stránce www.neco.cz/ukazka

a z ukázky bych kliknul na odkaz, který by mě přesměroval na akci presenteru a hodil by mi routu, kterou bych v tom presenteru definoval, třeba klidně www.neco.cz/…co/neco/neco

???