Změna adresářů pro šablony presenterů

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Prochy
Člen | 91
+
0
-

Zdarvim,
chtěl bych se zeptat, jak mohu změnit adresáře šablon presentrů? Dejme tomu, že mám presenter ZkouskaPresenter a jeho šablona bude templates/Zkouska, a já bych to chtěl změnit např. na templates/cojavim/Zkouska.
Mohu vědět, jak toto provést? Děkuji za odpověď

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Můžeš, překrytím Presenter::formatTemplateFiles (resp. Presenter::formatLayoutTemplateFiles pro layouty).

Mirek_R
Člen | 22
+
0
-

Něco takového jsem se snažil taky vypátrat . Jde o to že mám www.domena.cz/homepage/odkaz1
podařilo se mě to udělat pomocí rady na fóru na www.domena.cz/dokaz1

můj cíl

www.domena.cz/kontakt – to mě funguje s tím že je ve složce homepage

www.domena.cz/produkty/okdaz1 – toto jsem jetě nevyřešil – stím že bych měl ve složce templates složku produkty

nějaké Funkční řešení ?

Díky Mirek

Tomas Jancik
Člen | 103
+
0
-

zda se mi, ze michas jabka s hruskama (nebo spis routy se sablonama)

to jaky tvar maji tvoje URL adresy nema vliv na to, kde by mely byt sablony…

a nebo nechapu o co se snazis, pak to prosim vic popis…

Tomáš Votruba
Moderator | 1114
+
0
-

Mirek_R napsal(a):

Něco takového jsem se snažil taky vypátrat . Jde o to že mám www.domena.cz/homepage/odkaz1
podařilo se mě to udělat pomocí rady na fóru na www.domena.cz/dokaz1

můj cíl

www.domena.cz/produkty/okdaz1 – toto jsem jetě nevyřešil – stím že bych měl ve složce templates složku produkty

Díky Mirek

Ahoj Mirku, jestli tomu dobře rozumím, chceš se k šabloně templates\Produkty\odkaz.latte dostat pomocí odkazu http://www.domena.cz/odkaz (tj. zbavit se toho „Produkty“).

Šlo by to např. takto:

$router[] = new Route("<action odkaz|dalsiOdkaz>","Produkty:default");

definované na obecnou routou, jinak by to dalo přednost té. Pokud by ti to nešlo, hoď sem své routy, umístění šablon a požadované odkazy, kterými se k nim dostaneš.