Umístění souboru .htaccess ; server neodeslal žádná data

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
pernip01
Člen | 21
+
0
-

Ahoj,

budu mít asi začátečnický dotaz, ale potřeboval bych potvrdit to, že když potřebuji nastawit rewrite mod a podobne parametry, musí být soubor .htaccess umístěn „pouze“ v adresáři www . Nebo i jinde?

Pak jsem se setkal ještě s jednou věcí, a to že pokud jsem použil v šabloně stylovací tag .. class"xxx"
tak server neposlal zadna data.

Dle requirements checkeru je přitom všechno ok. Mohli by jste mi poradit?

Pro informaci ještě udávám, že jsem zkusil tento projekt rozeběhnout na freehostingu php5.cz

Díky

Ot@s
Backer | 476
+
0
-

pernip01 napsal(a):
budu mít asi začátečnický dotaz, ale potřeboval bych potvrdit to, že když potřebuji nastawit rewrite mod a podobne parametry, musí být soubor .htaccess umístěn „pouze“ v adresáři www . Nebo i jinde?

Většinou to tak je. Občas se může stát, že máš nějaký adresář se speciálním obsahem a potřebuješ na ně dát jiné rewrite rules, ale většinou se to taky dá řešit přes routovací pravidla přímo v bootstrapu (obzvlášť, když se na to provádí nějaká další logika).

Pak jsem se setkal ještě s jednou věcí, a to že pokud jsem použil v šabloně stylovací tag .. class"xxx"
tak server neposlal zadna data.

class"xxx" nebo class="xxx"? Pravděpodobně máš aplikaci v produkčním režimu, koukni do adresáře /log, najdeš tam skladiště chybových protokolů. Nebo si pro potreby vývoje aktivuj developer mód a chybové hlášky uvidíš online.

Dle requirements checkeru je přitom všechno ok. Mohli by jste mi poradit?

Pro informaci ještě udávám, že jsem zkusil tento projekt rozeběhnout na freehostingu php5.cz

Díky

pernip01
Člen | 21
+
0
-

Omlouvám se za překlep,

jedná se o

... class="xxx" ...

mám zaplou laděnku a vše vcelku funguje, jak má, ale když se objeví v šabloně class=„xxx“ tak nic.

Editoval pernip01 (22. 3. 2012 9:35)

petr.pavel
Člen | 535
+
0
-

Nemůže to být nějaká ochrana proti p0rnu na tom hostingovém serveru?
Zkus si vyrobit statickou html stránku s class=„xxx“, schválně co se stane.

pernip01
Člen | 21
+
0
-

to „xxx“ je samozřejmě příklad :-)