neposielanie chyb 404 mailom

ikoon
Člen | 70
+
0
-

Zdravim

Da sa nastavit, aby mi tracy neposielal chyby emailom, ked ide o chybu 404? Stale mi to chodi ako sa spameri pokusaju hadat adresy.

mystik
Člen | 291
+
+2
-

Spis je otazka jak se ti povedlo ze se to posila. Standardni chovani to neni. Jak mas nastaveny error presenter a co mas v nem? Nemas tam nejaky vlasti error handlet nebo onError event?

kminekmatej
Generous Backer | 34
+
0
-

Myslím že to že se zasílají mi někdy dělala absence ErrorPresenteru, čímž pádem se chyba 404 úspěšne transformuje na chybu 500 a ta se už zašle – ale asi by bylo nejlepší sem nahrát nějaký ten Tracy debug log aby se to dalo vysledovat co se tam děje

ikoon
Člen | 70
+
0
-

Nastavil som to v common.neon:

tracy:
email: email@email.com
fromEmail: info@email.com
logSeverity: [E_WARNING, E_NOTICE]

to je vsetko, nic viac

chodia mi spravy typu:
PHP User Warning: Invalid link: Cannot load presenter ‚Page‘, class ‚App\Presenters\PagePresenter‘ was not found…

Editoval ikoon (4. 12. 2023 13:12)

kminekmatej
Generous Backer | 34
+
0
-

Tak to by asi mělo stačit odstranit z logSeverity E_WARNING (já bych teda odstranil celé to logSeverity, protože Noticky asi taky nechceš)

ikoon
Člen | 70
+
0
-

kminekmatej napsal(a):

Tak to by asi mělo stačit odstranit z logSeverity E_WARNING (já bych teda odstranil celé to logSeverity, protože Noticky asi taky nechceš)

dakujem, skusim…

ikoon
Člen | 70
+
0
-

Odstranit cele logSeverity z neon mi nepomohlo, stale chodia warningy z neexistujucich sprav

Error presenter mam, mam tam vlastnu stranku pri 404, takze to by nemal byt problem.

Editoval ikoon (25. 3. 11:13)