Jak nastavit Nette\Debug, aby otevíral soubory ve vašem editoru

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Při zobrazení chybové stránky lze kliknout na jména souborů a ty se otevřou ve vašem editoru s kurzorem na příslušné řádce. Aby se tak stalo, je potřeba prohlížeč a systém nakonfigurovat. Návod je může lišit pro různé editory, prohlížeče, operační systémy. Jeho průběžně rozšiřovanou verzi najdete na wiki.

(Platí pro aktuální verzi Nette Framework 2.0)

westrem
Člen | 398
+
0
-

Vie niekto ako definovat tu EDITOR konstantu pre Zend Studio? Pripadne kde to mozem zistis? Dakujem.

Lopo
Člen | 277
+
0
-

westrem napsal(a):

Vie niekto ako definovat tu EDITOR konstantu pre Zend Studio? Pripadne kde to mozem zistis? Dakujem.

vcera vecer som sa to pokusal dohladat ale neuspel som

grey
Člen | 94
+
0
-

návod funguje perfektně na netbeans 6.9.1, windows 7 64bit, chrome ;(
jen přes to php je to docela pomalé, ale napsat si to v něčem jiném nebude problém…

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Není náhodou možné si to v registrech registrovat na přímo spuštění exáče editoru?? Přes to php mi to přijde trochu přehnaný (jen myslím nahlas, mám pocit, že to jde, ale asi je někde háček což?)

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

@David Grudl: Pro PSPad funguje (edit: nefunguje to z PHP, ač z příkazové řádky ano – zkusím zjistit, proč):

define('EDITOR', '"C:\Program Files\PSPad editor\PSPad.exe" -%line "%file"');

kde %line by mělo být číslo (třeba 1 pro první řádek nebo 0 – pak nebude zlobit samotná pomlčka v příkazu).

@redhead: Jo, háček je v tom, že přes tento handler můžeš předávat pouze jeden parametr – a tím je celé URL. Proto je třeba nějakého „spouštěče“, který to URL rozseká na správné parametry a předá je zvolenému editoru.

Editoval _Martin_ (29. 9. 2010 12:14)

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

@David Grudl: Pro PSPad je třeba použít obezličku přes dávkový soubor:
run-pspad.bat

@echo off
"C:\Program Files\PSPad editor\PSPad.exe" -%2 %1

a EDITOR definovat jako

define('EDITOR', dirname(__FILE__) . '\\run-pspad.bat "%file" %line');

Je to šílený, já vím=)

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

To je zvláštní… Zkus si zapsat do souboru, co skutečně ten exec() spouští, jestli tam není nějaká chyba.

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

OK, po hodině hraní jsme objevil jádro pudla i jeho řešení. PHP na Windows volá příkazy pomocí cmd.exe /c <příkaz>. Problém je, že se volání editoru převede na něco takového:

cmd.exe /c "C:\Program Files\PSPad editor\PSPad.exe" -10 "D:\www\test test\readme.txt"

ale správně by mělo být

cmd.exe /c ""C:\Program Files\PSPad editor\PSPad.exe" -10 "D:\www\test test\readme.txt""

Řešením je změnit spouštěcí řádek na

exec('"' . strtr(EDITOR, $replaces) . '"');

Ovšem pokud bychom chtěli, aby PHP skript nečekal na ukončení editoru, můžeme udělat následující:

$cmd = strtr(EDITOR, $replaces);
if (substr(php_uname('s'), 0, 7) == 'Windows') {
    pclose(popen('start /B "" ' . $cmd, 'r')); // "" = prázdný titulek (jinak by se za titulek dosazovala aplikace)
} else {
    exec($cmd . ' > /dev/null &'); // tohle je třeba otestovat Linuxáky
}

Zajímavé, že v NetBeansech na Win 7 to funguje (jak píše grey) – stálo by za to zjistit, jak jsou volány příkazy tam.

pekelnik
Člen | 462
+
0
-

Návod na editor:// pro KDE 4

Není třeba upravovat výchozí hodnotu NetteDebug::$editor.

1. Vytvořte handler protokolu editor://

Do souboru ~/bin/editor.sh vložte
pro Netbeans:

#!/bin/bash
echo "$1" | eval `sed "s/%2F/\//g" | sed -n "s/^.*open\/?file=\(.*\)\&line=\(.*\)/\/home\/<username>\/apps/netbeans\/bin\/netbeans \1:\2/p"`

pozor na úplnou cestu k Netbeans.

nebo pro Kate:

#!/bin/bash
echo "$1" | eval `sed "s/%2F/\//g" | sed -n "s/^.*open\/?file=\(.*\)\&line=\(.*\)/\/usr\/bin\/kate --line \2 \1/p"`

a učiňte jej spustitelným

chmod +x ~/bin/editor.sh
2. Zaregistrujte handler protokolu editor://

Do souboru /usr/share/kde4/services/editor.protocol vložte

[Protocol]
exec=/home/<username>/bin/editor.sh "%u"
protocol=editor
input=none
output=none
helper=true
listing=
reading=false
writing=false
makedir=false
deleting=false

opět pozor na kompletní cestu…

@univerz děkuji za pomoc s bash skriptem :)

Odezva tohohle řešení je drobet lepší než pomocí toho php skriptu.

Troubleshooting:
  • Pokud vám to hned nepůjde nepanikařte. Povypínejte prohlížeče. A zkuste párkrát refreshnout stránku před klikem na onen odkaz. Rozjede se to!
Known issues:
  • editor se při aktivaci „nepřenese do popředí“
  • v task manageru se mi objeví taková ta pičičmunda – že se něco spouští a hned zase zmizí
Co dál:
  • Doplnit co nejvíce formátů příkazu pro různé editory
Co se nám nepovedlo:
  • Nepovedlo se nám vytvořit „oneliner“ verzi příkazu, který by šel zadat přímo do toho konfiguráku KDE – tak aby nebyl potřeba ten skript editor. Escapování je tam nějaký hodně divoký – mizí lomítka atd.

Editoval pekelnik (30. 9. 2010 20:00)

o5
Člen | 416
+
0
-

Návod na „editor://“ pro GNOME

Je to podobny postup jako na KDE, jen s tim rozdilem ze se v Gnome jinak registruje protokol.

Netbeans

1. Vytvořte handler protokolu editor

(ten bash poslany od @pekelnik mi nefungoval, takze jsem to trochu posteloval (thx @fabiancz) :) )

/home/<user>/bin/editor.sh

#!/bin/bash
echo $1 | eval `sed "s#%2F#/#g" | sed -n "s#.*file=\(.*\)\&line=\(\d*\)#/home/<user>/netbeans-6.9.1/bin/netbeans \1\:\2#p"`

2. Zaregistrujte protokol editor

gconftool-2 -s /desktop/gnome/url-handlers/editor/command --type String '/home/<user>/bin/editor.sh %s'
gconftool-2 -s /desktop/gnome/url-handlers/editor/enabled --type Boolean true

Vim

1. Vytvořte handler protokolu editor

/home/<user>/bin/editor.sh

#!/bin/bash
echo $1 | eval `sed "s#%2F#/#g" | sed -n "s#.*file=\(.*\)\&line=\(\d*\)#vim \1\ +\2#p"`

2. Zaregistrujte protokol editor

gconftool-2 -s /desktop/gnome/url-handlers/editor/command --type String '/home/<user>/bin/editor.sh %s'
gconftool-2 -s /desktop/gnome/url-handlers/editor/enabled --type Boolean true
gconftool-2 -s /desktop/gnome/url-handlers/editor/needs_terminal --type Boolean true

PS: Netreba zadneho restartu ;)

EDIT: upraveno escapovani (viz @voda)

Editoval o5 (1. 10. 2010 12:22)

voda
Člen | 561
+
0
-

pekelnik napsal(a):
Do souboru ~/bin/editor.sh vložte
pro Netbeans:

U sedu lze použít jako oddělovač snad jakýkoliv znak, takže není potřeba používat lomítko a pak není potřeba ty ostatní escapovat.

#!/bin/bash
echo "$1" | eval `sed "s#%2F#/#g" | sed -n "s#^.*open/?file=\(.*\)\&line=\(.*\)#/home/<username>/apps/netbeans/bin/netbeans \1:\2#p"`

pozor na úplnou cestu k Netbeans.

Pokud budou Netbeans v $PATH, pak ani není potřeba zadávat úplnou cestu.

pekelnik
Člen | 462
+
0
-

@voda díky za poznámky :)

Jak přidat manuálně nainstalované Netbeans do $PATH?

Vytvořte si symlink binárky netbeans v adresáři ~/bin

Potom lze použít zkrácenou verzi skriptu editor.sh

#!/bin/bash
echo "$1" | eval `sed "s#%2F#/#g" | sed -n "s#^.*open/?file=\(.*\)\&line=\(.*\)#netbeans \1:\2#p"`

Editoval pekelnik (1. 10. 2010 16:08)

voda
Člen | 561
+
0
-

pekelnik napsal(a):
@voda díky za poznámky :)

není zač :)

Jak přidat manuálně nainstalované Netbeans do $PATH?

Já třeba mám symlinky na různé skripty a aplikace v ~/.bin:

$ ls -l .bin/netbeans
lrwxrwxrwx 1 ondra ondra 38  8. zář 20.00 .bin/netbeans -> /usr/local/netbeans-6.9.1/bin/netbeans

a v /etc/profile

# set PATH so it includes user's private bin if it exists
if [ -d ~/.bin ] ; then
    PATH="~/.bin:${PATH}"
fi
pekelnik
Člen | 462
+
0
-

@voda: pokud použiješ ~/bin, není třeba nic nastavovat :)

pekelnik
Člen | 462
+
0
-

Návod jsem sesmolil do ucelené podoby na wiki :)

Editoval pekelnik (2. 10. 2010 0:45)

voda
Člen | 561
+
0
-

pekelnik napsal(a):

Tak to asi záleží na distribuci. U mě to třeba nefunguje (Debian).

Teď mě napadá, že jsem si to možná upravoval, protože ~/bin se mi nelíbil :)

Editoval voda (2. 10. 2010 11:30)

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

@pekelnik: Škoda, že jsi skript pro Windows neupravil podle mých poznámek – mám je do té stránky doplnit?

@windowsáři: Můžete vyzkoušet chování na různých verzích Windows, viz. můj příspěvek?

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Batch soubor (bez použití php.exe!)

Opravdu se mi nelíbí současný způsob jakým se otevírají editory přes php.exe, takže jsem se pokusil vyrobit jednoduchý batch soubor, který to zvládne bez toho. Výhodou by měla být asi větší rychlost.

run-editor.bat

:: This batch file parses URL for file name and line
:: and opens the desired editor

:: @author Radek Ježdík (redhead)

@echo off

SetLocal EnableDelayedExpansion

FOR /f "tokens=3,5 delims=?&=" %%a in (%1) DO SET file=%%a&SET line=%%b

SET file=!file:%%20= !
SET file=!file:%%3a=:!
SET file=!file:%%5c=\!
SET file=!file:%%2f=/!
SET file=!file:%%40=@!
SET file=!file:%%2c=,!
SET file=!file:%%5b=[!
SET file=!file:%%5d=]!
SET file=!file:%%28=(!
SET file=!file:%%29=)!
SET file=!file:+= !

:: NetBeans
SET editor="C:\Program Files\NetBeans 6.9.1\bin\netbeans.exe" "%file%:%line%" --console suppress

:: PHPEd
:: SET editor="C:\Program Files\NuSphere\PhpED\phped.exe" "%file%"

:: Scite
:: SET editor="C:\Program Files\SciTE\scite.exe" "-open:%file%" -goto:%line%

:: EmEditor
:: SET editor="C:\Program Files\EmEditor\EmEditor.exe" "%file%" /l %line%

:: PSPad Editor
:: SET editor="C:\Program Files\PSPad editor\PSPad.exe" -%line% "%file%"

:: Run editor (intentionally "" - first quotation marks mean title)
start /B "" %editor%

S tím, že registry budou takéto (vytvořte a spusťte soubor editor.reg):

REGEDIT4

[HKEY_CLASSES_ROOT\editor]
@="URL:editor Protocol"
"URL Protocol"=""

[HKEY_CLASSES_ROOT\editor\shell\open\command]
; na tomto místě zadejte skutečnou cestu k batch souboru
; nezapomeňte používat dvojitá lomítka
@="\"C:\\Cesta\\k\\run-editor.bat\" \"%1\""

PS: nějak moc sem nezkoumal jaké všechny znaky se escapují pro URL encoding a které jsou platné pro cesty a názvy ve Windows, ale mělo by být jednoduché si je tam případně přidat.

Editoval redhead (2. 10. 2010 18:08)

pekelnik
Člen | 462
+
0
-

@martin: Verzi s .batem pro Windows jsem chtěl zapracovat ale zdálo se mi že jsou s tím nějaké problémy… viz předchozí diskuse

@redhead: toto je konečné řešení .batu na win? Zapracuji tvůj příspěvek do toho howto na wiki… myslíte že by to mělo být jako defaultní možnost pro win? Asi ano. Není nad nativní řešení :D

a verzi s PHP souborem upozadit? Jediný kdo ji použije bude člověk na macu bez textmate :D – na macu nejsou nějaké bashe nebo baty?

Editoval pekelnik (2. 10. 2010 15:13)

redhead
Člen | 1313
+
0
-

@pekelnik: no nevím, možná se ještě přidají nějaké escape sekvence pro URL encoding. Ale co jsem zkoušel, tak pro většinu použití je to zcela funkční řešení (doufám)

pekelnik
Člen | 462
+
0
-

ty „::“ jsou fakt komentáře?

redhead
Člen | 1313
+
0
-

No, tohle je můj naprosto první batch file, který jsem kdy nakódil, a dost toho jsem hledal po internetu, včetně syntaxe komentářů. Nicméně to funguje. Teď jsem našel že komentáře začínají na `REM `, ale tohle se mi zdá čitelnější. Klidně to změň

pekelnik
Člen | 462
+
0
-

já bat neznám takže to byla jen otázka :)

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

@redhead: Dovolil jsem si tvůj dávkový soubor trochu upravit: doplnil jsem chybějící znaky % u EmEditoru a přidal spouštění programů přes příkaz start, aby na pozadí „neviselo“ černé okno konzoly do doby, než editor ukončíš. Každopádně dobrá práce, ani jsem netušil, že se i s Windowsí konzolí dá trochu víc čarovat=)

redhead
Člen | 1313
+
0
-

@_Martin_: áá pravda, ty procenta jsem nějak přeskočil, opravím. Co se týčeho toho START někde jsem četl, že je to to samé jako bez. Ale pravda, nevím to na 100%. Jinak co se týče konzole ta se mi snad ani neotevřela, když jsem to zkoušel přes prohlížeč (nebo to byl takový mžik; měl jsem editor už otevřený)

Editoval redhead (2. 10. 2010 17:38)

jasir
Člen | 746
+
0
-

Edit: PhpEd má direktivu –line, zbytek je tohoto příspěvku je tedy zastaralý/zbytečný.

Zaje..ný PhpEd neumí skočit na řádku. Už dlouho používám tuto haluz, aby mi na řádku skočil:

phped-run.vbs:

Set arg = WScript.Arguments
file = arg(0)
line = arg(1)
Set WshShell = WScript.CreateObject("WScript.Shell")
WshShell.Run "c:\php\phped\phped.exe " & file, 9
WScript.Sleep 700
WshShell.SendKeys "^g"
WScript.Sleep 200
WshShell.SendKeys line
WshShell.SendKeys "{ENTER}"

Je to shit, ale lepší než nic. Funguje.

Editoval jasir (10. 10. 2010 17:46)

redhead
Člen | 1313
+
0
-

@_Martin_: Ještě, pokud je teda problém s tím START, dáváš tomu nějaký přepínače nebo něco? Jen vím, že se musí nastavit název okna konzole (první parametr title příkazu START). Já že bych to upravil v tom příspěvku rovnou, aby to bylo read-to-go.

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

@redhead: Upravil jsem to přímo na wiki, jestli si to chceš zkopírovat do svého příspěvku, můžeš od tama=)

Pokud ti editor už běžel, tak okno pouze problikne (nevím přesně, jak se v tomto Windows chovají, ale nejspíš se nově spuštěná instance přes nějaká API/… domluví s tou, co už běží, a pak se sama ukončí). Kdybys editor otevřený neměl, tak by okno s konzolí zůstalo otevřené do doby, než bys editor vypnul. Proto ten příkaz start.

Jinak, zkoušel jsem to (NetBeans a PSPad) a chování naprosto stejné.

Editoval _Martin_ (2. 10. 2010 18:03)

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Podařilo se někomu zaregistrovat protokol pro Mac? Nejenom systém, ale navíc i Chrome mi zatím vzdoruje… Upravit protokoly v systému jde (třeba pomocí RCDefaultApp, nejdou snadno tvořit nové), ale ty poté nejdou nabindovat na soubory a to dokonce ani na shell/C prostředníky!

EDIT: Textmate funguje krásně, ale ostatní editory (NetBeans) svůj vlastní protokol nemají, ani nerozumí url parametrům.

Editoval Mikulas Dite (4. 10. 2010 17:54)

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Internet Explorer 8 vzdoruje, není schopen spustit baťák, pokud jsou v protokolu nějaké uvozovky. Jenže bez uvozovek zase nelze předat parameter v původní podobě. Povedlo se to někomu rozchodit s IE?

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Request pro Windows: naučit nahrazovat %21 za !. Hrabal jsem se v tom půl hodiny ale nic…

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Ty máš v názvech souborů vykřičník??

Edit: Možná by ho šlo escapovat SET file=!file:%%21=^!! Ale nezkoušel jsem

Editoval redhead (10. 10. 2010 0:25)

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Mám nasymlinkovaný web z Dropboxu a tam mám vykřičník… uvedený kód jsem zkusil, ale vždycky dostanu místo vykřičníku prázdný znak…

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Nebo mě ještě napadlo ten vykřičník dát do nové proměnné a tu mít jako replacement (opět nezkoušel jsem):

SET vykricnik=!		(mozna i tohle bude chtit escapovat, zkus obojí..)

SET file=!file:%%21=%vykricnik!
//nebo
SET file=!file:%%21=%vykricnik%!
//uz si tu syntaxi zas nepamatuju, jak se nahrazuje promenna..

Zkus nějaký kombinace. UŽ se v tom ani sám nevyznám. To je taky jazyk ten batch, omg..

Editoval redhead (10. 10. 2010 12:21)

Lopo
Člen | 277
+
0
-

dnes som nasiel tento FF plugin:
http://dafizilla.sourceforge.net/viewsourcewith/

ak je tu niekto zdatny v oblasti tvorby FF pluginov, tak by sa mozno dal vyuzit na tvorbu klonu schopneho obsluhovat editor:// protokol a tym padom schopnost otvorit dane subory viacmenej asi v lubovolnom editore

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

@redhead, @gmvasek Vykřičník se escapuje pomocí ^^!. http://www.computing.net/…g/18239.html

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

MacOS

Pro Mac jsem dal dohromady vlastní ProtocolHandler. Muselo to být napsané v AppleScriptu, přes shell se protokoly zaregistrovat nedají.

AppleScript se ukládá jako binárka (takže verzování nic moc), každopádně se dá v pohodě editovat pomocí AppleScript Editor. Zatím jsem nudělal žádné GUI a nastavení (jde to vůbec přímo v AS?) Verzi pro NetBeans 6.9 ve složce /Applications/NetBeans 6.9.app/ můžete pullnout z

https://github.com/…tocolHandler

Edit: Aplikaci stačí kamkoliv uložit a poté ji jednou spustit, aby se protokol zaregistroval. Každé další otevření protokolu edit zavolá aplikaci samo. Registrace protokolu vydrží restart, takže není potřeba handler pouštět v startupu.

Editoval Mikulas Dite (11. 5. 2011 19:39)

sinacek
Člen | 23
+
0
-

Mikulas Dite napsal(a):

https://github.com/…tocolHandler

adresa se zmenila na https://github.com/…tocolHandler kdyby ji nekdo hledal…

mkoula
Backer | 52
+
0
-

#38

když jsem si to otevřel v tom editoru tak vidím řádky:

<script>
	ignoring application responses
		tell application "NetBeans 7.0 Beta 2" to activate
		do shell script "/Applications/NetBeans\\ 6.9.app/Contents/MacOS/netbeans \"" & target_file & ":" & target_line & "\""
		tell application "NetBeans 7.0 Beta 2" to activate
	end ignoring
</script>

ale nejsou mi moc jasné.. co tam dělá ta 7? Jde to i pro ní? Proč je tam 2×? Případně mě to vede k myšlence jestli byste někdo nevěděli jak to přepsat na phpStorm? Cesta by se změnila asi na:

<script>
"/Applications/PhpStorm\\ 2.1.app/Contents/MacOS/idea \"
</script>

ale phpStorm/idea zadávají spouštění souboru ve formátu:

<script>
/cesta_k_idea --line cislo soubor.php
</script>

Cesta je viz výše, ale jak přepsat ten –line cislo a soubro v actionscriptu asi někdo netušíte…

Krom toho já používám i NetBeans a napadlo mě jestli by se to nějak nedalo napsat na edvě verze? Třeba místo editor udělat netbeans:// a idea:// či tak něco?

gawan
Člen | 110
+
0
-

chcem sa opýtať, či toto niekomu funguje v ubuntu natty 11.04, urobil som to podľa návodu a firefox mi vypisuje:

„Firefox nevie spracovať túto adresu, pretože protokol (editor) nie je asociovaný so žiadnym programom.“

neviete v čom môže byť problém? ďakujem

kravčo
Člen | 721
+
0
-

No, chybová hláška je viac než výstižná :)

gawan
Člen | 110
+
0
-

@kravčo tak dík, to mi pomohlo ;-)
ja som ten protokol asocioval podľa návodu, aspoň si to myslím. Spustil som:

<?php
gconftool-2 -s /desktop/gnome/url-handlers/editor/command --type String '/home/marek/bin/run-editor.sh %s'
gconftool-2 -s /desktop/gnome/url-handlers/editor/enabled --type Boolean true
?>

a napriek tomu to nefunguje, takže skúsim otázku ešte raz presnejšie: funguje niekomu toto asociovanie protokolu na editor v ubuntu natty? mne nie…

Editoval gawan (30. 6. 2011 11:49)

voda
Člen | 561
+
0
-

Zkus to nastavit přímo v Firefoxu: Register protocol.

kluvi
Člen | 5
+
0
-

Nějak mě to nechce fungovat (Win7,Netbeans).
Po kliknutí na editor:// se sice pustí open-editor.js ale vyhodí tuhle chybovou hlášku: http://kluvi.com/bb/chyba.PNG (chyba je na řádku s shell.exec)
Když si vypíšu ten příkaz co se pouští tak vypadá takhle: http://kluvi.com/bb/prikaz.PNG

Tady je můj open-editor.js (cesta k netbeansům sedí):

var editor = '""C:\\Program Files\\NetBeans 7.0\\bin\\netbeans.exe"" "%file%:%line%" --console suppress';
var url = WScript.Arguments(0);
var match = /^editor:\/\/open\/\?file=(.+)&line=(\d+)$/.exec(url);
if (match) {
    var file = decodeURIComponent(match[1]).replace(/\+/g, ' ');
    var command = editor.replace(/%line%/g, match[2]).replace(/%file%/g, file);
    var shell = new ActiveXObject("WScript.Shell");
    var command2 = command.replace(/\\/g, '\\\\');
    WScript.Echo(command2);
    shell.Exec(command2);
}
crempa
Člen | 198
+
0
-

Cau, rozjel to nekdo v phpstorm? Firefox uz me ho na editor:// otevre ale nenacte se dany soubor takze predpokladam chyba v predani parametru… –line %line %file nejde :(

mkoubik
Člen | 728
+
0
-

Kdyby byl někdo kdo to rozjel s chrome a netbeans (v gnome 2) s komplet návodem, taky bych se nezlobil. Už jsem to kdysi zkoušel nastavit, ale nějak to nešlo.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Já mám KDE, chrome a netbeans a stačilo mi držet se návodu.

pekelnik
Člen | 462
+
0
-

;)

mishak
Člen | 94
+
0
-

kluvi napsal(a):

Nějak mě to nechce fungovat (Win7,Netbeans).

var editor = '""C:\\Program Files\\NetBeans 7.0\\bin\\netbeans.exe"" "%file%:%line%" --console suppress';

Zkus

var editor = '"C:\\Program Files (x86)\\NetBeans 7.0\\bin\\netbeans.exe" "%file%:%line%" --console suppress';