Přechod na php 7.3 chyba 500

Ages
Člen | 128
+
0
-

Zdravím,
aktualizoval jsem na serveru s aplikací na php 7.3 a nastal mi problém s routováním.
Máme 2 domény domena.cz a domena.sk požadavek je takový že by uživatel měl zůstat na té doméně z které přišel.
Dle informací z hostingu při příchodu na doménu domena.sk se správně zavolá soubor index.php .htacces mám snad také nastavené správně pokud přejdu na domena.cz/obchod aplikace se standardně spustí → pokud však přejdu na domena.sk/obchod vyhodí mi to chybu 500 v routování vůbec nemám doménu uvedenou.
Netušíte kde hledat chybu?
V logu nic není, pokud zapnu laděnku tak také nic nevyhodí.
Díky za případné nápady

Editoval Ages (28. 2. 2019 15:50)

Milo
Nette Core | 1283
+
0
-

PHP 7.3.kolik?

Ages
Člen | 128
+
0
-

Milo napsal(a):

PHP 7.3.kolik?

7.3.0 zkoušel jsem aktualizovat Nette ale zatím nic nepomohlo :(

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

zkus 7.3.1, ta nulka ma bug s regexama

Milo
Nette Core | 1283
+
0
-

V 7.3.0 byl bug v opcache při ArrayAccess a v Nette se to projevovalo. 7.3.1 už je OK. Také Xdebug není se 7.3 doladěný a padá.

Ages
Člen | 128
+
0
-

Díky za rady.
hosting má bohužel pouze 7.3.0, přešel jsem tedy na 7.2.10 a žádná změna nenastala soudím tedy že aktualizace PHP na chybu neměla vliv.
Nastavení .htaccess by mělo být v pořádku → například odkazy na obrázky mi fungují s oběma doménami.

Editoval Ages (1. 3. 2019 9:10)

Ages
Člen | 128
+
+2
-

Tak jen pro ukončení vlákna, pokud by to někoho potkalo:
Hosting jsem sice přepnul na PHP 7.3.x ale alias doména měla stále nastavenou verzi 7.0.x k tomuto nastavení není přístup z administrace a nikde se to ani nedalo zjistit :( Až na mou druhou žádost o kontrolu identifikovali problém a opravili verzi PHP.
Nyní vše funguje.
Díky všem