35. Letní filmová škola v Uherském Hradišti

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Ve dnech 24. 7. – 2. 8. proběhne v Uherském Hradišti 35. ročník LFŠ, přičemž 25. 7. proběhne na tomtéž místě 7. Poslední sobota.

Na minulé PS jsem byl pozván, ať na akci přijedu také, takže o tom uvažuji. Kdo z vás tam jede, odkdy dokdy tam budete a případně i kde budete spát?

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

24.7 – 1.8.09, ZS Unesco – 6B (doporucuju jit nekam do trid, je to nejlepsi cena/vykon). (pro neznale: na tridy se snad zadny rok nehralo – proste zaberete si takovou tridu, ktera se vam libi / kde jsou zrovna kamaradi ; ) Jedine, na co se hralo byla telocvicna/tridy)

Editoval Whitek (3. 7. 2009 0:12)

David Grudl
Nette Core | 8136
+
0
-

24.7 – 2.8.09, ZS Unesco – 4A ;)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Je normální, že když jsem včera odeslal žádost, tak doteď jsem žádné další informace nedostal? Čekal jsem odpověď tak do 1 hodiny.

zaxeeq
Člen | 17
+
0
-

Jan Tvrdík napsal(a):

Je normální, že když jsem včera odeslal žádost, tak doteď jsem žádné další informace nedostal? Čekal jsem odpověď tak do 1 hodiny.

To asi zpracovávají ručně, přítelkyně se regla o víkendu a došlo jí to až v pondělí.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

nejede nekdo z Nettaru na LFS z Prahy v patek 24.7? Ze bych se svezl ve skupince? : )