Výpis i dotazů, které proběhly před redirect

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Peetee
Člen | 75
+
0
-

Ahoj,

je možné, aby debug panel vypisovala i dotazy, které proběhly před tím co byl zavolán redirect? v presenteru mám třeba:

	$this->tabulka->get(1)->update($data);
	$this->redirect('default');

Pak se tedy daný dotaz nevypíše, v tomto případě je to brnkačka, ale rád bych měl přehled co se děje (typicky po odeslání formuláře). Díky

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

stejný efekt bude mít forward(), jen nedojde k redirectu.

hrach
Člen | 1834
+
0
-

co radis s forwardem je blbost; sice se cile dosahne, ale uplne blbe; toto neni zalezitost nette data base, ale proste vlastnost debug baru.

Peetee
Člen | 75
+
0
-

Děkuju za odpovědi, je mi jasné, že se jedná o vlastnost, očekávané chování, ale je možné nějak dosáhnout požadovaného výsledku?

Ot@s
Backer | 476
+
0
-

Peetee napsal(a):

Děkuju za odpovědi, je mi jasné, že se jedná o vlastnost, očekávané chování, ale je možné nějak dosáhnout požadovaného výsledku?

Osobně to řeším tak, že před přesměrováním provedu stopku v duchu Debugger::dump('neco'); exit; a zkontroluju SQL v toolbaru. Nic elegantního, ale funguje.

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Debugbar kedysi, este v dobach 0.9 pri AJAX a Dibi logoval do konzoly Firebugu. Teraz to uz nevidiet (asi pretoze nepouzivam Dibi), ale koncept je to IMHO dobry.

petr.pavel
Člen | 535
+
0
-

@srigi: Pořád ještě to funguje, jen se změnil plug-in do Firebugu. Teď je to Firelogger. Nemyslím, že by se dotazy logovaly automaticky, ale podle mě by šel registrovat vlastní debug callback. Nette\Database i NotORM to podporuje.

Mimochodem, já taky používám dřevařský Debugger::dump('neco'); exit;. A když přituhne, tak debuguji v Eclipse.