Adresářová struktura a vlastní třídy

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Teyras
Člen | 81
+
0
-

Zdravím,
kam by v adresářové struktuře Nette měly přijít třídy poděděné od FW tříd (Form, User, Permission…) a nebo implementace rozhraní (ITranslator, IAuthenticator…)? S libs to podle mě nemá moc společného, zvlášť když je to jen pro tu jednu aplikaci.
Předem díky.

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Osobně mám všechno v patřičných podsložkách APP_DIR, v závislosti na počtu poděděných tříd bych to dal do rootu models, případně do models/authentication/ nebo podobně.

jansfabik
Člen | 193
+
0
-

Tyhle třídy nemají nějaké přesně určené místo – můžeš je umístit kamkoliv do složky app. Já dávám authenticatory do složky app/security a translatory do app/translators.

Teyras
Člen | 81
+
0
-

Já jen, jestli na to není nějaké doporučené řešení… Models mi taky nějak moc neseděj, co má třeba takovej Router společnýho s vnitřní logikou aplikace? Takže si to teda nějak roztřídím dle chuti a počasí :)

jtousek
Člen | 951
+
0
-

Mám několik takovejch „application specific“ tříd, který se nikam nehoděj a do libs už vůbec ne. Ve složce app jsem si tedy udělal další složku mixed kam tenhle bordel dávám. Kdybych se snažil to nějak třídit na security apod. tak by to dopadlo stylem jedna třída = jedna složka čmeuž jsem se chtěl vyhnout. Nechci tvrdit, že je to správné řešení, jen mě lepší nenapadlo.