Jak nastavit developerský režim?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Why?!
Člen | 15
+
0
-

Ahoj, mám problém spustit developerský mód, když projekt vyvíjim přímo na mym serveru, potřeboval bych, aby mi to místo vypsání error hlášky zobrazilo obrazovku z laděnky, ale nevím, jak to nastavit… v Bootstrapu mám:

Debug::enable();
Environment::setMode('development');

.. to první funguje, ale to druhý mi neudělá, aby Environment::isProduction() mělo hodnotu 0… nevíte prosím, jak to nastavit?
Díky moc :)

Editoval Why?! (21. 10. 2010 1:03)

Vojtěch Dobeš
Gold Partner | 1316
+
0
-

Debug::enable(Debug::DEVELOPMENT);

Editoval vojtech.dobes (21. 10. 2010 7:30)

eldest
Člen | 58
+
0
-

vojtech.dobes napsal(a):

Debug::enable(Debug::DEVELOPMENT);

a pokud ještě k tomu chceš zapnout laděnku tak

$application->catchExceptions = FALSE;
Mesiah
Člen | 240
+
0
-

OT: jak můžu zobrazit banner s informacemi Nette v projektu, který má hotový design?

honzap
Člen | 5
+
0
-

Mám stejný problém. Mám vývojový server, kde potřebuju mít development verzi. Nejde mi jen o zapnutí laděnky, ale načtení i development configu (ten se načítá automaticky dle módu) apod.

Jak jsem tak koukal, tak nechápu, proč je v Environment $modes jako pole. Pakliže bych chtěl aplikaci vynuceně přepnout do development (pomocí setMode), tak je pak podle mě matoucí, pokud použiju podmínku Environment::isProduction(). V tuto chvíli se použije autodetekce, nastaví se produkční mód a aplikace je najednou ve dvou módech zároveň. Možná se mýlím, ale má to použití pole (tedy více módů najednou) nějaký zvláštní důvod?

assassik
Člen | 43
+
0
-

Tohle používám já (je to takovej výsek, mám to ještě ošetřený podínkou na IP).

<?php
//zapne laděnku
Debug::enable(Debug::DEVELOPMENT);
Debug::$strictMode = TRUE;

// vynutí dev. mód
Environment::setMode(Environment::DEVELOPMENT, true);
Environment::setMode(Environment::PRODUCTION, false);

// nechá exception laděnce
//$application = Environment::getApplication();
$application->catchExceptions = false;
?>