Použití reCAPTCHA v Nette formuláři

bdinvpvsmvpscuiqpc
Člen | 57
+
0
-

Ahoj, jak mám použít reCAPTCHu v Nette formuláři?

chemix
Nette Core | 1246
+
0
-

@bdinvpvsmvpscuiqpc treba pomoci : https://contributte.org/…CAPTCHA.html

bdinvpvsmvpscuiqpc
Člen | 57
+
+1
-

Pokud použiji invisible reCAPTCHu, tak to nefunguje. Po odeslání formuláře to vypíše: This field is required.

Editoval bdinvpvsmvpscuiqpc (19. 2. 2021 21:57)

bdinvpvsmvpscuiqpc
Člen | 57
+
0
-

Nevíte, proč to nefunguje a jak to opravit?

pavelplzak
Člen | 21
+
0
-

bdinvpvsmvpscuiqpc napsal(a):

Hoj, taky se mi zobrazovalo jen „This field is required.“, pokud tam chci dostat vlastní hlášku, musel jsem to udělat takto:

php $form->addReCaptcha('recaptcha', 'Antispam')->setRequired('Potvrďte prosím, že jste člověk.');
kajinek32
Člen | 27
+
0
-

pavelplzak napsal(a):

bdinvpvsmvpscuiqpc napsal(a):

Hoj, taky se mi zobrazovalo jen „This field is required.“, pokud tam chci dostat vlastní hlášku, musel jsem to udělat takto:

php $form->addReCaptcha('recaptcha', 'Antispam')->setRequired('Potvrďte prosím, že jste člověk.');

Mám podobný problém – vyhazuje to hlášku „this field is required“, nicméně nejde o to, že bych chtěl hlášku změnit, spíš o to, že se asi neprovede validace (invisible) recaptchy a tím pádem se formulář neodešle…

V consoli nic není, javascript je správně načtený…

pazuzu
Člen | 29
+
0
-

Ahoj, mam uplne ten stejny problem, pokud je invisible a required je TRUE, tak vyzaduje vyplneni toho pole a neodesle se…
nasel jsi na to nejake reseni?

emololftw
Člen | 53
+
0
-

pazuzu napsal(a):

Ahoj, mam uplne ten stejny problem, pokud je invisible a required je TRUE, tak vyzaduje vyplneni toho pole a neodesle se…
nasel jsi na to nejake reseni?

Mám to naprosto stejně s verzí v2 INVISIBLE, pokud zadám secretKey a siteKey pro v3 vše běží OK.

Edit: tak jenom pokud se jedná o ne-ajax požadavek

Editoval emololftw (14. 4. 10:57)