Proc to nezachyti predchozi routa?

ras
Člen | 135
+
0
-

Ahoj všem.

můžete mě někdo prosím nasměrovat na to, kde je chyba.

Routa, která by to měla zachytit:
<oldUrls /neco/nejakyHistorickyURL|/neco/nejakyHistorickyURL2|nejakyHistorickyURL3|nejakyHistorickyURL4>
… a routa, která to zachytí je až na konci za touto routou, tj. problém není v pořadí
Testovaná URL
http://domena.tld/neco/nejakyHistorickyURL

hláška z laděnky

Opravdu netusim, proc to ta (na obrazku) prvni routa ignoruje … mate pro to nekdo nejake vysvetleni?

Zkousel jsem to i mit zapsane jinak
<oldUrls /neco/[nejakyHistorickyURL|nejakyHistorickyURL2]|nejakyHistorickyURL3|nejakyHistorickyURL4>

ale porad stejny efekt, tedy nic.

Diky moc.

Radek

Phalanx
Člen | 310
+
+1
-

Quick fix: můžeš nahradit jednosměrkama. Jak přesně zapsat tvůj multi zápis nevím – přijde mi podivné mít takhle zapsané přímo url s |.

<?php
$router[] = new Route('neco/nejakyHistorickyURL', 'Home:default', Route::ONE_WAY);
$router[] = new Route('neco/nejakyHistorickyURL2', 'Home:default', Route::ONE_WAY);
?>

Editoval Phalanx (13. 3. 2020 13:11)

ras
Člen | 135
+
0
-

Phalanx napsal(a):

Quick fix: můžeš nahradit jednosměrkama. Jak přesně zapsat tvůj multi zápis nevím – přijde mi podivné mít takhle zapsané přímo url s |.

<?php
$router[] = new Route('neco/nejakyHistorickyURL', 'Home:default', Route::ONE_WAY);
$router[] = new Route('neco/nejakyHistorickyURL2', 'Home:default', Route::ONE_WAY);
?>

Ano, takto to jde vyřešit, ale raději než spoustu rout, které v reálu nebudou téměř používány, se ji jeví lepší mít na konci seznamu jen jednu, která obsahuje spoustu historických adres → proto to řešení přes výčet.