Screencast – Formuláře – korekce scénáře

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Pěkný den všem!

Vzhledem k tomu, že už jede wiki, plním, co jsem slíbil. Na https://wiki.nette.org/cs/nettecast/2 naleznete scénář screencastu o Nette. Tentokrát o formulářích.

Zatím je to hodně jednoduché, nebojte až se to rozjede, bude se natáčet i o složitějších tématech. Pokud byste měli zájem, ocením, pokud si to pročtete, dáte mi vědět, co si o tom myslíte, případně, pokud to rovnou na wiki opravíte.

Díky!

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

Ahoj,
provedl jsem nějaké úpravy – snad se nebudeš zlobit, když jsi psal, že můžeme upravovat přímo ve wiki…

Opravil jsem něco v pravopisu, nějaké věci ohledně formátování textu, někde jsem přepsal věty tak, jak mi přijdou pochopitelnější… ještě mi pár poznámek zbylo, tak se na tom později také podívám.

Na tebe bych v tuhle chvíli měl jen jeden dotaz: někde oslovuješ „jsTE“, někde „jsME“. Navrhuji tohle sjednotit. Úpravy, které jsem psal já, používají „jsME“ – přišlo mi to pro screencast vhodnější.

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

_Martin_ napsal(a):

Ahoj,
provedl jsem nějaké úpravy – snad se nebudeš zlobit, když jsi psal, že můžeme upravovat přímo ve wiki…

Zlobit se nebudu. :)

Opravil jsem něco v pravopisu, nějaké věci ohledně formátování textu, někde jsem přepsal věty tak, jak mi přijdou pochopitelnější… ještě mi pár poznámek zbylo, tak se na tom později také podívám.

Dík.

Na tebe bych v tuhle chvíli měl jen jeden dotaz: někde oslovuješ „jsTE“, někde „jsME“. Navrhuji tohle sjednotit. Úpravy, které jsem psal já, používají „jsME“ – přišlo mi to pro screencast vhodnější.

Dobrý nápad. Jsme je lepší. Díky.

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Taky jsem to lehce upravil.

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

honzakuchar napsal(a):

Taky jsem to lehce upravil.

Díky. Jak to vypadá s těma komponentama, co připravuješ. Mám na ně s natáčením čekat?

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Mno záleží, kdy budeš dělat ten screencast. Případně ti je můžu poslat. Ale hezké jsou hlavně kvůli tomu, že mají i JS. Tzn. když tam zadám „5000“, tak pokud mám nastavený float, se mi to převede na „5 000,00“. V PHPku samozřejmě dostávám float ;)