Konvence pro pojmenování presenterů

David Kregl
Člen | 52
+
0
-

Ahoj,

moc se mi zalíbilo, jak v tomto videu Richard Ejem mluvil mimo jiné o tom, že by měl existovat zvlášť presenter pro ‚‚default’’ – tedy výpis jednotlivých itemů – a pro ‚‚detail’’ – stránka s jedním itemem’’.

Řeším možná banální problém, ale podle jakých konvencí takové dva presentery pojmenováváte?

Napadají mě následující možnosti řešení:

  1. ProfilePresenter a ProfilesPresenter (problém může nastat v případě, že se množné číslo tvoří podle jiného vzoru, například PersonPresenter, PeoplePresenter – to už mi nepřijde tak čisté)
  2. ProfilePresenter a ProfileListPresenter
  3. ProfileDefaultPresenter ProfileDetailPresenter

Ale nejsem schopný se rozhodnout, kterou z výše uvedených možností použít. Abych mohl zůstat ve všech případech konzistentní.

Editoval David Kregl (20. 12. 2016 19:23)

CZechBoY
Člen | 3608
+
+2
-

Ja pouzivam jednotne vs mnozne cislo.

David Kregl
Člen | 52
+
0
-

Takže klasicky PersonPresenter/PeoplePresenter, WeaponPresenter/WeaponsPresenter?

To se mi líbí asi nejvíc, jdu do toho.

Díky!

filsedla
Člen | 101
+
0
-

Já používám styl ProfileModule/
 – ListPresenter
 – DetailPresenter
(a někdy dokonce DetailModule/další presentery)

David Matějka
Moderator | 6445
+
+1
-

@filsedla take jsem pouzival tuhle strukturu, ale postupne jsem prisel na to, ze je hodne neprakticka, hlavne ze mas spoustu DetailPresenter-u a blbe se v tom orientuje. nyni pouzivam flat strukturu, kde mam pouze oddeleny Admin/Front (a pripadne dalsi) moduly a dale moduly nezanoruju. takze treba App\Presenters\FrontModule\ProfileDetailPresenter. ALE mam to rozdeleny do slozek treba:

- modules
	- Front
		- Profile
			- ProfileDetailPresenter.php