Warning: LimitedScope::in­clude(): Unable to access /Debug.php

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Martin Mates
Člen | 179
+
0
-

Zdravím, na jednom hostingu mi běžela aplikace bez problémů. Najednou z čista jasna, neudělal jsem NIC, to hlásí následující:

Warning: LimitedScope::include() [limitedscope.include]: Unable to access /Debug.php in (...)/libs/Nette/Loaders/LimitedScope.php on line 70

Warning: LimitedScope::include(/Debug.php) [limitedscope.include]: failed to open stream: No such file or directory in (...)/libs/Nette/Loaders/LimitedScope.php on line 70

Warning: LimitedScope::include() [function.include]: Failed opening '/Debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in (...)/libs/Nette/Loaders/LimitedScope.php on line 70

Fatal error: Class 'Debug' not found in (...)/app/bootstrap.php on line 24

Zkoušel jsem smazat temp i tam nahrát aplikaci znovu a pořád je to stejné. Práva zápisu do temp a log jsou nastaveny. Vůbec netuším, čím by to mohlo být. Any clues? Díky moc.

Jod
Člen | 701
+
0
-

Máš dobre práva na adresáre? Teraz neviem či keď to tam píše /Debug.php či to / je abolútne. Možno je zle cesta.

Editoval Jod (30. 3. 2009 16:29)

Martin Mates
Člen | 179
+
0
-

Jod napsal(a):

Máš dobre práva na adresáre? Teraz neviem či keď to tam píše /Debug.php či to / je abolútne. Možno je zle cesta.

Možná je skutečně ta cesta špatně. Ale jak ji ovlivním? To by si mel brát sám ten robot loader, kdyz ma nastavenou libs slozku ne?

David Grudl
Nette Core | 8144
+
0
-

Zkus napsat na server, co tam změnili nebo co instalovali. Máš výpis phpinfo()?

Martin Mates
Člen | 179
+
0
-

Napsal jsem tam. Zatím posílám jen screenshot phpinfo().

http://www.auto-flexter.cz/info.png

David Grudl
Nette Core | 8144
+
0
-

Vidím tam zend.ze1_compatibility_mode on, v tom je zakopaný pes. S touto direktivou nebude dobře fungovat žádný PHP 5 skript.

Martin Mates
Člen | 179
+
0
-

Odepsali mi, že prováděli nějaké změny a rekonfiguraci serveru. Stačilo trošku zvýšit hlas a už je to v pořádku. Díky moc Davide!