Jeden z vytvořených Presenterů není v Nette registrovaný

d_hodza
Member | 4
+
0
-

Zdravím, objevil jsem v Nette takový nešvar, že po vytvoření Presenterů se mi jeden z Presenterů (mám vytvořeno cca 15) neregistruje do Nette – jako by Nette jej nedokázal najít. Potkal se s tím někdo?

Je možné někde hromadně vymazat zaregistrované třídy (nebo Cache) nebo Presentery a znovu je načíst do Nette?

Další varianta je vytvoření Presenteru s jiným názvem a doufat, že se tentokrát do Nette načte – vzhledem k robustnosti systému je to krajní varianta. Zatím jsme nenašli problém, proč by se do Nette nenačítal (všechny ostatní Presentery jsou velmi podobně vytvořeny).

MajklNajt
Member | 471
+
0
-

myslím si, že to môže súvisieť s týmto problémom, tiež sa mi to párkrát stalo… https://forum.nette.org/…-create-file

d_hodza
Member | 4
+
0
-

Prošel jsem příspěvek, vše jsem vyzkoušel a nepomohlo:

  • kontrola a nastavení permission všech souborů v pořádku (nastavení problematického presenteru je shodné s ostatními)
  • vytvoření adresáře \temp\cache\nette.application (i ..\Nette.Application)

Další věc, která je zvláštní, že se mi některé texty překládají a některé ne i přesto, že jsou všechny vloženy v jednom lokalizačním souboru.

Tzn. stále se jeden z Presenterů nezaregistruje a některé překlady nepřekládají.

Ještě jedno zjištění:

  • když si nastavím $configurator->setDebugMode() na moji IP, tak aplikace funguje

Setkal se někdo s tímto problémem? Děkuji.

Last edited by d_hodza (2020-02-04 11:59)

MajklNajt
Member | 471
+
0
-

A toto sa ti deje na localhoste alebo ma produkcii? Na produkcii musíš vždy zmazať obsah zložky temp ručne

CZechBoY
Member | 3608
+
+1
-

OT: Víte že jste v anglický části fora jo? :D

MajklNajt
Member | 471
+
0
-

@CZechBoY to by si mal ustrážiť zadávateľ otázky – osobne nepozerám, do ktorej sekcie je otázka pridaná :)

d_hodza
Member | 4
+
0
-

Problém vyřešen odstraněním kompletního obsahu adresáře \temp\.
Děkuji za radu MajklNajt.

dkorpar
Member | 132
+
+1
-

Can someone move this to Czech part of forum?