Kde hledat skvělé Nette programátory?

Notice: This thread is very old.
Martina
Member | 1
+
+1
-

Potřebuji please pomoct, nevím, kde začít, potřebuji najít fajn programátora v Nette Framework.

premek_k
Member | 172
+
+7
-

V Nette jsou jenom fajn programátoři…

Pavel Kravčík
Member | 1180
+
+4
-

Nechápu ty mínusy. Je to legitimní otázka a kde jinde se ptát, než na Nette fóru?

Když to vezmu, jak musíme vypadat z pohledu z venku → sektářská xenofobní společnost. Přijde sem například HR/sekretářka, napíše sem “normální” inzerát a dostane vynadáno, že ten inzerát je normální a ne pro Nette programátora. V podstatě nabídnout práci Nettařovi vyžaduje dalšího Nettaře nebo dvacetileté zkušenosti v oboru programování.

Sice pak bereme rakety, ale měli bychom myslet i na greenhorny. :)

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

Nechápu ty mínusy. Je to legitimní otázka a kde jinde se ptát, než na Nette fóru?

protoze mi to pripomina otazky typu “Zkusil jsem nette, ale hlasi to chybu, muzete please pomoct?”

a navic mi prijde divny, ze to bylo zaslano ihned po tomhle inzeratu

Pavel Kravčík
Member | 1180
+
+1
-

Tak chyba je informace, navíc existuje API, dokumentace a Google.

API k programátorům není, dokumentaci na nabírání Nette programátorů také nevidím a chybovou hlášku Ti to taky nevrátí. Takže tenhle framework “HledámNettařev2016” je úplně na hovno. :)

Pokud zadám do Google – tak mi toho taky moc nenajde. Možná tenhle “seznam” http://navolnenoze.cz/katalog/nette/.

Mojí pointou je, aby to nedopadlo následovně:

  1. Hledám Nettaře
  2. Napíšu na Nette fórum
  3. Žádné reakce nebo “výsměch”
  4. Po třech měsících vzdávám hledání Nettaře (pokud nemám 50k měsíčně)
  5. Přecházím na Symfony
  6. Hledám Symfonistu
  7. Kdykoliv se bavím s kolegou z oboru o Nette – trousím jen nepříjemné zkušenosti
  8. Kolega z oboru nechce Nette/Nettaře
  9. Nettaři nemají co žrát. :)

Last edited by Pavel Kravčík (2016-02-24 11:33)

chemix
Nette Core | 1296
+
+6
-

@Martina Zdravim, treba na akcich typu PoSobota (www.posobota.cz), jinak sedi vetsinou doma/v kancelari u dalsich skvelych projektu a tukaji do klavesnice.

Pokud byste je chtela oslovit pomoci mailingu a podrporit tim i vznik dalsiho emailoveho obcasniku ve kterem shrnujem veci co se deji za posledni dobu v komunite nevahejte me kontaktovat http://honzacerny.com