[Poslední sobota 3] Praha 28. 3. 2009

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
crempa
Člen | 198
+
0
-

skocourek napsal(a):

Plátno nemám, ale projektor ano. Mám ho vzít?

Muzes potvrdit ze ho beres prosim? Abych necestoval po republice s platnem zbytecne… :-)

stpnkcrk
Generous Backer | 189
+
0
-

Teď jsem dorazil domů. POTVRZUJU, že beru projektor. :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Tak jelikoz jsem se vzbudil a jsem docela ok… Tak taky dorazim… Chce nekdo vyzvednout na florenci…

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

jsem se sekl na Juniorinternetu, ale dorazim!

Inza
Člen | 330
+
0
-

Bylo to úplně super! Děkuju moc všem;-) – a hlavně Davidovi;-) A Martinovi za supr prezentaci! A Vítkovi taky za supr prezentaci a … všem prostě! Sem úplně groggy a jdu hajat…Tak dobrou noc;-)…

rokerkony
Člen | 122
+
0
-

taky děkuji za super sraz – NETTE PROSTĚ KVETE :-D (→ básnička super :-D)

p.s.: připomínám vyměnit fci substr za String::truncate v DataGridu :-) dokud si to pamatuji :-D

phx
Člen | 651
+
0
-

Taky diky za super akci:) Sice moje puvodni predstavy byly kapku jinaci, ale i tam jsem nadsen.

Mozna v budoucnu by se hodil nejaky salonek a udelat si mensi program at to mame taky trochu uzitecne. Jen me merzi, ze jsem musel odejit pred nejakou prezentaci. Co to bylo, (o cem) a jaka byla?

Budou nekde fotky? Idealne aby to slo rozumne hromadne stahnout.

Inza
Člen | 330
+
0
-

phx napsal(a):

Taky diky za super akci:) Sice moje puvodni predstavy byly kapku jinaci, ale i tam jsem nadsen.

Mozna v budoucnu by se hodil nejaky salonek a udelat si mensi program at to mame taky trochu uzitecne. Jen me merzi, ze jsem musel odejit pred nejakou prezentaci. Co to bylo, (o cem) a jaka byla?

Budou nekde fotky? Idealne aby to slo rozumne hromadne stahnout.

Jo fotky budou, kolega co fotil říkal že je sem hodí. Jinak soulasím s tím programem;-)…

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Díky za sraz, sice jsem nemohl pobýt dlouho, ale i tak jsem se pobavil a viděl pár českých internetových celebrit :)

Příště si líp vyřeším čas a budu tam déle :)

wnc
Člen | 7
+
0
-

Ahoj,

fakt díky za skvělý sraz. Bylo to supr. Mám připravené fotky, ale zatím jen na Picase. Nahraju je i na web jako archív ke stažení, ale až zítra ve škole.

Foto z Poslední Soboty na PicasaWebu

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

dorazil jsem domů, stále se necítím zcela střízlivý :) Dík lidi za tu akci, tož bylo to dobré.

crempa
Člen | 198
+
0
-

super sraz, diky…

BTW: jak dopadla diskuse ohledne oznacovani perzistentnich parametru? Zrovna resim problem s hostingem kde je nasazen eAccelerator a nechtel bych prijit ani o nej ani o ty parametry… takze by se nejaka alternativa mozna hodila :-)

rokerkony
Člen | 122
+
0
-

ahoj pár foteček od Radima je taky zde
fotky ze soboty

p.s.: a taky moje montáž nového disku v alzasoftu :-D

oprava odkazu … fotky jsou tedy zde: Nette

Editoval rokerkony (31. 3. 2009 12:53)

romansklenar
Člen | 655
+
0
-

Nechtělo by se někomu napsat report nebo ublognout, co se dělo probíralo atd, jak po minulé akci? Ať i my co se nemohli zůčastnit věděli o co přišli.

Inza
Člen | 330
+
0
-

romansklenar napsal(a):

Nechtělo by se někomu napsat report nebo ublognout, co se dělo probíralo atd, jak po minulé akci? Ať i my co se nemohli zůčastnit věděli o co přišli.

Ok, něco zplodím;-)…

h4kuna
Backer | 740
+
0
-

Zdravím,
sraz byl fakt vybornej a predevsim me zaujaly Inzy hodinky a pro ty kteri taky netusili do soboty ze neco takovyho existuje a jak se z nich cte mam malou ukazku.
http://c.gepard-mb.cz/ v nette to zatim psane neni :D

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

I když jsem nebyl na srazu, tak jsem samozřejmě nezahálel. Objevil jsem nějaký nový tajný Davidův projekt testovaný zatím výhradně v zahraničí.

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

Takže vedle kompaktní verze Nette je tu ještě bio verze :)

David Grudl
Nette Core | 8111
+
0
-

Rád bych poděkoval všem návštěvníkům akce, Inzovi za básničku, Štěpánovi a Crempovi za projektor s plátnem, Martinovi, Whitkovi a phx za prezentace, rodičům, bohu, sponzorům a slečně co nám nosila pivo – bylo to super a přidávám pár fotek.

Překvapilo mě, kolik dorazilo lidí, takže ani ta rezervovaná místnost nestačila. Což bylo asi největší mínus celé akce, protože osazenstvo se rozpadlo do dvou místností a i když člověk mezi oběma pendloval, tak stále „nebyl všude“ ;-) Kompaktní verzi jsem vytvořili až kolem desáte večer, což bylo korunováno vykouřením vodní dýmky míru :-)

Co by se naopak mohlo stát příjemnou tradicí, tak vlastní prezentace přes projektor (možná to bude vyžadovat najít v Brně novou restauraci). Pokud máte v hlavě nějaké téma, zkuste si připravit prezentaci – téma může být jakékoliv, třeba se můžete pochlubit a podělit o nějaké vlastní řešení, návrh nové feature nebo naopak ukázat, na jaké problémy narážíte.

Takže se těším 25. v Brně!

phx
Člen | 651
+
0
-

Idealni by byl nejaky salonek aby jsme se tam vesli k jednomu velikemu stolu.

Inza
Člen | 330
+
0
-

Už vidím za rok celorepublikový sjezd Nette;-) – zabereme celé konferenční centrum na vyšehradě;-)..

Pánové, mám pocit že tu pomalu spouštíme lavinu…:-D…

Což mi moc vyhovuje;-)…

Inza
Člen | 330
+
0
-

Tak, reportáž z Poslední Soboty je na světě: http://beta.dvojmo.cz/…edni-sobota/

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Inza napsal(a):

Už vidím za rok celorepublikový sjezd Nette;-) – zabereme celé konferenční centrum na vyšehradě;-)..

Už při příštím srazu (v praze) by se měl vyřešit prostor, jestli použít druhou místnost ve fraktalu (koukal-li někdo jak je velká) nebo nějaký úplně jiný bar (čti větší).

nAS
Člen | 277
+
0
-

Sice trochu pozdě, ale chtěl bych taky poděkovat za Poslední sobotu, byla opravdu vydařená a už se těším na květen zase v Praze!

phx
Člen | 651
+
0
-

PetrP napsal(a):
Už při příštím srazu (v praze) by se měl vyřešit prostor, jestli použít druhou místnost ve fraktalu (koukal-li někdo jak je velká) nebo nějaký úplně jiný bar (čti větší).

A v Brne to bylo s prostory OK??? Ja tam nebyl. Ale pokud by se nas seslo zase tolik:)

vlki
Člen | 218
+
0
-

Pokud vím, tak ve Veselé Vačici mají v tom dolním prostoru plátno i projektor. Jednou jsme tam něco promítali, ale měli problém s audio výstupem. Ale VGA jelo vždy v pohodě:)

Záleželo by ale samozřejmě zase na tom, kolik by tam bylo lidí. Ten dolní prostor je totiž dost velký.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

phx napsal(a):

A v Brne to bylo s prostory OK??? Ja tam nebyl. Ale pokud by se nas seslo zase tolik:)

V Brně bylo taky málo místa, ale když se srazily tři stoly, tak jsme se tam nějak poskládali, ale ideální to nebylo. Takže do příště je i v Brně potřeba zajistit větší prostory.

Jerry123456789
Člen | 37
+
0
-

No pokusim se přijít na další Pražanskou sobotu. Ale nevim, nevim.

Editoval Jerry123456789 (22. 4. 2009 12:54)