Brno Nette Frakce – mejdan bez rodicu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
washo
Člen | 88
+
0
-

V ramci utvrzeni a vubec zachovani Brnenské frakce Nette uzivatelu vyhlasuji nasledujici anketu:

  1. Jedete nekdo z brna na sraz do Prahy?

a trochu troufalou otazku…

  1. Meli byste zajem o sraz tuto posledni sobotu (28.3.) v Brne?

Myslim ze by nebylo od veci udelat si mejdan tady doma s prateli Nette – tentokrat bez rodicu!
Z toho co si matne pamatuji z posledniho srazu, tak uz tam jsem se ptal nekolika ucastniku, jestli by meli zajem udelat sraz i v meziodbdobi (bez Davida). Probrat zkusenosti, radosti i zklamani s Nette a s vyvojem aplikaci v PHP vubec. Ohlasy na srazu byly pozitivni a lide rikali ze by dorazili! Me osobne by zajimaly vase zkusenosti s modelovanim aplikaci, tvorbou komponent a lehce pokrocilejsich praktik at uz v Nette nebo treba nejakem ORM. Za odmenu nabizim (opet) vase (doufam ze tam nebudem 2) zkusenosti! Zkratka a dobre… 28.3. opet ve vesele vacici. Prisel by nekdo?

honza martinek
Člen | 22
+
0
-

Já bych byl pro – ale spíš bych asi byl do počtu, protože jsem se teď kvůli jiné práci měsíc k Nette nedostal. Takže jako první reaktant v tomto vlákně si příliš povzbudivě nepřipadám :)

vlki
Člen | 218
+
0
-

Tyjo, tohle vlákno mě úplně minulo… Tak pokud by nás bylo více, taky bych se stavil.

syky01
Člen | 25
+
0
-

Zatím to taky vypadá, že bych se stavil :o)

washo
Člen | 88
+
0
-

syky01 napsal(a):

Zatím to taky vypadá, že bych se stavil :o)

Super. Uz jsem myslel ze tam budu sam :)

AceUnihoc
Člen | 19
+
0
-

Když, nás bude víc tak bych dorazil.

washo
Člen | 88
+
0
-

Takze… dorazite? Jestli prijdou vsichni co napsali tak nas bude 5. Jestli ne dejte vedet, mozna bych jel do Prahy. Mam tam nake povinnosti a vecer bych teda zasel na sraz.

vlki
Člen | 218
+
0
-

Tak asi jeď radši do Prahy. Pět lidi je proti celé místnosti ve Fraktalu nic:)

washo
Člen | 88
+
0
-

No tak tam to bude zase vypadat… kdezto my bysme mohli neco probrat… nic ale jedu asi tam.

honza martinek
Člen | 22
+
0
-

Tak to asi oficialne zabalime, predpokladam. Budu se tesit za mesic.

A dneska si misto toho budu hrat s dataSourcama, nad kteryma jsem se podivoval pred mesicem ;)

washo
Člen | 88
+
0
-

Tak jsem se vratil z Prahy kde se potvrdilo to, ze mejdan bez rodicu je vicemene stejne efektivni jako mejdan s rodici :)