Dokumentace seřazená abecedně

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
pekelnik
Člen | 462
+
0
-

imho by to ani nemuselo byt podle abecedy – stacilo by prejmenovat „Zpracovani obrazku“ na „Obrazky“ jak uz tu nekdo napsal clovek hleda ocima…

vvoody
Člen | 910
+
0
-

Ale to mas zase tak, ze ked uz si novacik cita tu dokumentaciu rad radom, skorej vie co ho caka ked tam ma napisane „spracovanie obrazkov“ nez len „obrazky“.

David Ďurika
Člen | 328
+
0
-

ja by som poradie nechal ako je a len premenoval / updavil nazvy, je to nejjednoduchsie riesenie…

vvoody napsal(a):

Ale to mas zase tak, ze ked uz si novacik cita tu dokumentaciu rad radom, skorej vie co ho caka ked tam ma napisane „spracovanie obrazkov“ nez len „obrazky“.

:) zbytocne to neprehanaj, preco by nevedel co ho caka ked tam bude mat napisane „obrazky“, co pomysli si ze asi mu ukazemem nejake pekne obrazky krajinky a potom pokracujeme vo vyucbe FW… ?

paranoiq
Člen | 392
+
0
-

přepínač++

ale kniha a online dokumentace, jsou přeci jen trochu rozdílné formáty

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Přepínač jsem tam dal.

Grelek
Člen | 233
+
0
-

Paráda, řekl bych, že teď můžeme být všichni spokojení.

22
Člen | 1478
+
0
-

přepínač, ehm.. chvíli jsem ho tedy hledal, světlejší ikona by možná byla ještě lepší pro odpůrce abecedy :-)

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Taky jsem ho nemohl najít. Kdybych nevěděl, že tam někde je, nemám šanci :-)

MartinitCZ
Člen | 580
+
0
-

Chtělo by to ten přepínač zvětšit a lépe označit. Něco ve stylu:
http://www.iconfinder.com/…nd_sort_icon

Možná by bylo dobré přidat sušenku, které si zapamatuje jak je to řazeno. Když nebude existovat, tak defaultní řazení, tedy podle priorit učení ;)

22: Díky za info ;)

Editoval martinit (7. 9. 2012 14:46)

22
Člen | 1478
+
0
-

Jako přihlášenému se mi volba seřazení pamatuje…