Nechť komentáře pod stránkami slouží pro doplnění, ne pro dotazy

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Líbí se mi, že komentáře na php.net neslouží ke kladení dotazů, ale k rozšíření dokumentace. Vadí mi, že komentáře na doc.nette.org slouží mimo jiné i ke kladení dotazů.

Nabízí se jednoduché řešení – zakažme kladení dotazů. Stačí doplnit jednu větu: „Dotazy pokládejte na fóru. Pokud dotaz položíte zde, bude smazán.“

Nicméně zdá se, že David si je tohoto problému vědom, a proto od té doby, co jde stránky komentovat, je tam také k dispozici select box s hodnotami „Comment“, „Question“ a „Bug“. Problém je, že hodnota se nebere nikde v potaz. Co kdyby tam byly 3 záložky pro každou ze třech kategorií? Výchozí by byla „Comments“. Vyžadovalo by to doplnit ještě stručný textový popis, aby lidé věděli, co kam psát. Moderátoři mají právo typ komentáře změnit, takže by nebyl problém to ručně dotřídit.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Nebo nepřihlášeným uživatelům ukazovat comment a přihlášeným vše? (Já se snažím občas zodpovězené otázky promazávát)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Patrik Votoček wrote: Nebo nepřihlášeným uživatelům ukazovat comment a přihlášeným vše?

To by mi přišlo divné.

Tomas Jancik
Člen | 103
+
0
-

Patrik Votoček wrote:

(Já se snažím občas zodpovězené otázky promazávát)

neni to skoda… priste se muze nekdo zeptat na to same…
bud podle toho doplnit dokumentaci nebo jak pise Jan Tvrdik… udelat ty zalozky

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

jsou to otazky tere uz jsou více jako půl roku staré a vyřešené